Nowy defibrylator dla Pogotowia

aktualizacja: 2021-01-25 15:46:51     nr wiadomości: 44661     przeczytano: 1613     Ilość komentarzy komentarze: 2

Stacja Pogotowia Ratunkowego Grajewie dziękuje Panu Burmistrzowi Dariuszowi Latarowskiemu oraz radnym Rady Miasta Grajewo za życzliwość oraz wielokrotnie udzielaną pomoc i wsparcie, a szczególnie za sfinansowanie zakupu nowoczesnego defibrylatora do ambulansu S stacjonującego w Grajewie.

Jest to urządzenie wielofunkcyjne dające oprócz defibrylacji możliwość wykonywania pełnego 12 odprowadzeniowego EKG z funkcją teletransmisji do oddziału krdiologicznego, kardiowersji, pomiaru saturacji, ciśnienia tętniczego krwi oraz monitorowania parametrów pacjenta w czasie transportu do szpitala.


25 stycznia br. gościem Burmistrza Grajewa Dariusza Latarowskiego był Sławomir Dariusz Szajda Dyrektor Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Łomży, który wspólnie z pracownikami Filii w Grajewie podziękował za wsparcie finansowe przeznaczone na zakup defibrylatora do ambulansu stacjonującego w naszym mieście.

 

to ten ambulans "s" nie miał takiego urządzenia na wyposażeniu w standardzie? Za co więc płaci się takie ciężkie pieniądze za te ambulanse - naklejki na bokach i jaskrawy lakier karoserii?
Napisał: lunika dodano: 2021-01-25 23:04:51

A jak dla straży, policji samorządy dofinansowują zakupy sprzętu też mozna powiedzieć że przecież go mają. Trzeba zrozumieć że co kilka lat trzeba sprzęt wymieniać. A to są rzeczy drogie. W domu tez wymieniasz sprzęt dobry na jeszcze lepszy i nowoczesniejszy.
Napisał: Barbara dodano: 2021-01-26 11:53:51

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.