Ogólnopolski sukces Igi z SP4

aktualizacja: 2019-10-07 18:18:18     nr wiadomości: 40396     przeczytano: 3251     Ilość komentarzy komentarze: 0

1 października br. w budynku Komendy Głównej Policji w Warszawie odbyła się uroczysta Gala wręczenia nagród dla laureatów ogólnopolskiego konkursu literackiego dla uczniów klas I – III szkół podstawowych pn. „Rymowanka – Zachęcanka”. Celem konkursu było promowanie idei używania elementów odblaskowych oraz  „Ogólnopolskiego Policyjnego Dnia Odblasków” w 2020 roku. Udział w konkursie miał również na celu angażowanie dzieci w ciekawą formę edukacji w zakresie wychowania komunikacyjnego, a poprzez możliwość rywalizacji i starania się o wygraną zaktywizować najmłodszych do poszerzania wiedzy na temat bezpieczeństwa ruchu drogowego. Konkurs przeprowadzony był trzyetapowo: na szczeblu szkolnym, wojewódzkim a następnie centralnym.

Ostatecznie, spośród 1545 prac, które wpłynęły na konkurs komisja wyłoniła 4 laureatów. Z dumą informujemy, że wśród nich znalazła się uczennica naszej szkoły z klasy IIa - Iga Maciorowski przygotowana przez panią Annę Kłos

Iga, wraz z rodziną, wzięła udział w Gali i odebrała cenne nagrody (tablet, zegarek, głośnik bezprzewodowy, zabawki, gadżety) z rąk Komendanta Głównego Policji. Na miejscu czekała ją jeszcze miła niespodzianka: nagroda specjalna przyznana przez panią Dyrektor Biura Komunikacji Społecznej KGP. Gali towarzyszyły liczne atrakcje: oglądanie samochodu – laboratorium, prezentacja możliwości psów policyjnych, przymierzanie stroju antyterrorystów. 

Oto zwycięska rymowanka:

Kiedy idę gdzieś o zmroku,

Zawsze odblask mam przy boku,

Chcę widoczna być z daleka,

Przecież mama na mnie czeka.

Gratulujemy! 

Więcej wydarzeń na: sp4.grajewo.com

SP 4 Grajewo

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.