"Paczka dla bezdomniaczka"

aktualizacja: 2017-03-25 10:43:18     nr wiadomości: 31288     przeczytano: 4285     Ilość komentarzy komentarze: 2

W marcu uczniowie ZSM2 w Grajewie przekazali Towarzystwu Opieki nad Zwierzętami zebraną karmę. Trafi ona do najbardziej potrzebujących zwierząt.

Dar uczniów  osobiście odebrała p.Katarzyna Blusiewicz – przedstawiciel i założyciel oddziału TOZ w Grajewie. Uczniowie za okazaną pomoc otrzymali dyplom, gadżety oraz zostali odznaczeni naklejkami TOZ. Mimo zakończonej akcji, społeczność szkolna „Dwójki” nadal będzie prowadzić zbiórkę karmy i na bieżąco przekazywać ją do oddziału TOZ w Grajewie. Akcja pozyskuje coraz więcej wrażliwych dzieci na krzywdę i potrzeby zwierząt.


Mamy nadzieję, że dotychczasowy zapał w dalszym niesieniu pomocy, nie ustanie.  Dziękujemy także nauczycielom, którzy włączyli się i propagowali tę akcję.

super dzieciaki
Napisał: mama dodano: 2017-03-25 15:54:14

Super! Cieszy mnie to,że są ludzie, w tym dzieci, którzy myślą o potrzebach bezbronnych istot, jakimi są zwierzęta. Ogromne podziękowania rodzicom, dzieciom i paniom z Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Ogromne wyrazy szacunku.
Napisał: Anna dodano: 2017-03-25 16:37:16

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.