Pasowanie na przedszkolaka

aktualizacja: 2019-10-18 15:50:37     nr wiadomości: 40499     przeczytano: 5112     Ilość komentarzy komentarze: 1

„Mamo, tato jestem przedszkolakiem”

Dnia 17 października 2019 r. (czwartek) w Szkole Podstawowej nr 2 w Grajewie odbyła się pierwsza ważna  uroczystość przedszkolna – PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA, która przebiegła z udziałem Pani dyrektor Barbary Ciszewskiej i Pani wicedyrektor Ewy Lichoty w gronie wszystkich grup przedszkolnych wraz z wychowawczyniami. Na dużej sali przedszkolnej zgromadziły się : „Puchatki”, „Kangurki”, „Delfinki”, „Krasnale” oraz sześciolatki grupy „A” i „B”. 

    Impreza upłynęła na wspólnej zabawie wszystkich grup przedszkolnych przy ciekawych zabawach muzyczno-ruchowych i integracyjnych zaproponowanych przez wychowawczynie. Młodsze dzieci dzielnie naśladowały „starszaków” i w ten sposób dużo się od nich nauczyły. Uważnie słuchały poleceń śpiewając i naśladując ruchy do różnych piosenek przedszkolnych. Z wielkim entuzjazmem brały udział w zabawie w języku angielski przy ulubionej piosence wszystkich przedszkolaków „Baby shark”.

    Do uroczystego pasowania przystąpiły dzieci, które pierwszy rok uczęszczają do przedszkola. Wszystkie nowe przedszkolaki zaprezentowały swoje zdolności wokalne. Następnie dyrekcja dokonała uroczystego pasowania na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy nowy przedszkolak otrzymał dyplom, breloczek z odblaskiem, zakładkę do książek,  a wszystkie dzieci dostały słodkie drobne upominki.

Teraz dzieci z dumą mogą powiedzieć swoim rodzicom „MAMO,TATO JESTEM PRZEDSZKOLAKIEM”.

 

                        fot.Nauczyciele wychowania przedszkolnego

 

I super sp2 znowu na wysokości zadania!
Napisał: Rodzic dodano: 2019-10-18 22:10:53

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.