Pasowanie na ucznia

aktualizacja: 2009-10-08 23:50:15     nr wiadomości: 10292     przeczytano: 11451     Ilość komentarzy komentarze: 3

8 października 2009 r. w naszej szkole odbyło się pasowanie na ucznia. W tym szczególnym dniu dzieciom towarzyszyli nie tylko rodzice, ale także dziadkowie. Wśród przybyłych gości znaleźli się Wiceburmistrz Miasta Grajewo - pan Waldemar Remfeld oraz Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia i Rodziny - pan Marek Mołczanowski.
    Uroczystość przygotowały wychowaczynie klas pierwszych - panie Zofia Krzeczkowka, Anna Kłos, Anna Gryczkowska, Anna Bukowska, Barbara Krukowska oraz wicedyrektor szkoły - pani Renata Niedziołko.
     Pierwszoklasiści  bez  problemu  podołali  wszystkim  przygotowanym  zadaniom z edukacji polonistycznej,  muzycznej,  plastycznej,  społecznej,  przyrodniczej i matematycznej, zdobywając tym samym "bilet wstępu do szkoły".

   Punktem  kulminacyjnym  uroczystości  było  złożenie  przyrzeczenia  oraz pasowanie na ucznia, którego dokonała dyrekcja szkoły - panie Halina Muryjas - Rząsa, Renata Niedziołko i Urszula Bołonkowska.

   Po  częsci  oficjalnej  nastąpił  moment  wręczenia  uczniom  pamiątkowych dyplomów i książek. Nie zabrakło także i innych prezentów. Otóż dyrektor szkoły przekazała pierwszoklasistom zestawy pomocy dydaktycznych do klas, natomiast Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia i Rodziny - pan Marek Mołczanowski po okolicznościowym  przemówieniu  zaprosił  wszystkich  pierwszoklasistów  do  MDK w Grajewie na gratisowy seans filmowy dla dzieci.

 GALERIA SP 4

 

 Dnia 7 października 2009 r. w  SP nr 2 odbyła się tradycyjna uroczystość przyjęcia uczniów klas pierwszych w poczet pełnoprawnych członków społeczności szkolnej.

 

 

  - http://www.sp4grajewo.cba.pl/   - http://www.sp2.grajewo.net.pl/

Pasowanie na ucznia to ja rozumiem ale pasowanie na przedszkolaka w zerówce to nie. Myślę że to jest naciąganie rodziców na kasę ,i zawracanie ludziom głowy, jak by nie mieli nic innego do roboty.
Napisał: mama dodano: 2009-10-09 22:27:13

Gratuluję Paniom Wychowawczyniom klas I z SP nr4. Świetnie przygotowana uroczystość. Wielkie zaangażowanie i duży wkład pracy nauczycielek.Jestem zadowolony, że moje dziecko jest w tej szkole.
Napisał: rodzic dodano: 2009-10-11 12:21:52

hejjjj:) gdy odbylo sie pasowanie na ucznia zabrali nam krzesla z sali nr3 xD fajnie bylo i dziekuje pierwszakom za zabawe bez krzesel w sali nr3 na j. polskim :)
Napisał: Witek dodano: 2009-10-11 12:33:39

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.