Pieniądze za informacje

aktualizacja: 2015-06-24 16:58:19     nr wiadomości: 25274     przeczytano: 6055     Ilość komentarzy komentarze: 1

Były już dyżurny komendy miejskiej policji w Białymstoku odpowie przed sądem za przyjmowanie pieniędzy w zamian za informacje o wypadkach i kolizjach drogowych przekazywane znajomemu zajmującemu się holowaniem pojazdów.

 

Po postawieniu zarzutów policjant przyznał się, ale pod koniec śledztwa zmienił swoje wyjaśnienia i ostatecznie nie przyznał się do popełnienia przestępstwa. Twierdzi, że była to przysługa koleżeńska. A pieniądze, które dostawał były pożyczką i z czasem je zwracał.

Przedsiębiorca przyznał się, złożył wyjaśnienia i chce dobrowolnie poddać się karze. Wnioskuje o karę 2 lat więzienia w zawieszeniu i 6 tys. zł grzywny.

Po zatrzymaniu i postawieniu zarzutów w październiku 2013 roku, policjant został zawieszony w czynnościach służbowych, a niedługo potem zwolniony ze służby.

Skurwys^n policjant ktory klamie powinien byl zostsc fyscyplinarnie zwolniony. Zlodzieje bezkarni I oszusci. Sady zaklamane I nroniace bezprawia
Napisał: osa dodano: 2015-06-25 09:14:32

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.