Podlaski Turniej Weteranów

aktualizacja: 2019-05-01 07:25:52     nr wiadomości: 39117     przeczytano: 1614     Ilość komentarzy komentarze: 2

Komunikat końcowy XXI Podlaskiego Turnieju Weteranów w Tenisie Stołowym kobiet i mężczyzn GRAJEWO 2019 r.

 

  1. KOBIETY 35 I POWYŻEJ :

  1. Baranowska Beata – Sokółka

  2. Ławecka Monika    - Giżycko

  3. Muczyńska Ewa     - Woznawieś

  4. Kurczewska Anna  - Sokółka

  5. Walczak  Anna  - Pisz

    II .       MĘŻCZYŹNI 40-49

  1. Reucki Adam – Białystok

  2. Dobrowolski Maciej – Łomża

  3. Skrzekut Roman  - Białobrzegi

  4. Lubecki Krzysztof – Sokółka

  5. Wesołowski Grzegorz – Gołdap

  6. Klej Artur - Sokółka   

7-8 . Bronakowski Michał – Białobrzegi , Morzy Czesław – Białystok

9-12. Maciorowski Michał – Grajewo , Hojan Rusłan – Ukraina , Cybulski Jacek – Mońki , Kuczko Wojciech - Sokółka

13-16. Łupiński Robert – Białystok , Mońko Adam – Dobrzyniewo , Pajewski Artur – Olecko , Łajewski Jarosław – Białystok

17-21. Janiszewski Mariusz – Grajewo ,  Motybel Jacek – Danowskie , Szupiewko Robert – Olecko , Rodziewicz Marek – Dobrzyniewo , Poniatowski Marek – Bełda .

 III .        MĘŻCZYŹNI 50-59

  1. Żołądkowski Jarosław – Białystok

  2. Żyliński Kazimierz        - Burdeniszki

  3. Kowalczyk Mariusz      - Rzekuń

  4. Karniej Andrzej            - Olecko

  5. Bartycha Dariusz         - Olsztyn

  6. Omelianiuk Tadeusz   - Augustów

7-8 . Szeparowicz Piotr – Białystok , Różycki Marek – Gołdap .

9-12 . Łukaszuk Mirosław – Białystok , Judzewicz Jarosław – Białystok , Samul Mirosław – Białystok , Dąbrowski Tadeusz – Sokółka .

13-16 . Gąsior Stanisław – Kruklanki , Walczak Jacek – Pisz , Bielawski Stanisław – Białystok , Kostrzyński Sławomir – Ciechanowiec .

17-24 . Wszeborowski Bogumił – Grajewo , Adamkiewicz Marek – Grajewo , Skrodzki Tomasz – Olecko , Fiedorczuk Janusz – Mońki , Antropik Krzysztof – Sokółka , Skowroński Andrzej – Gruszki , Dembowski Krzysztof – Krzecze , Dobrzyński Jarosław – Sucha Rzeczka .

          IV . MĘŻCZYŻNI 60-69 lat

  1. Orłów Janusz – Krasnopol

  2. Rososiński Janusz – Giżycko

  3. Popławski Kazimierz – Białystok

  4. Przyborowski Cezary – Grajewo

  5. Rusiłowicz Krzysztof – Białystok

  6. Szeszko Henryk – Białobrzegi

7-8 . Wszoł Krzysztof – Ciechanowiec , Żukowski Jerzy – Sokółka .

9-12 . Filipowski Jerzy – Białobrzegi , Robakowski Jarosław – Białystok , Jurczyk Janusz – Giżycko , Brzeziński Stanisław – Łomża .

13-17 . Laskowski Wiesław – Grajewo , Konopczyński Zbysław – Olecko , Król Leszek – Giżycko , Polakowski Józef – Olecko , Mocarski Jan – Łomża .

           V . MĘŻCZYŹNI  70 lat i więcej

  1. Piotrowski Tadeusz – Białystok

  2. Szczepanik Bogusław – Giżycko

  3. Gawieńczyk Mieczysław – Mońki

  4. Słowik Antoni – Białystok

  5. Maleszewski Grzegorz – Ruciane Nida

  VI . WETERAN  MIESZKANIEC MIASTA GRAJEWA

  1. Przyborowski Cezary

  2. Laskowski  Wiesław

  3. Hoyan  Rusłan

  4. Janiszewski Mariusz

  5. Wszeborowski Bogusław

  6. Adamkiewicz Marek  

 

 

                                  Skibniewski Eugeniusz

 

Weterani grajewscy osiagaja z turnieju na turniej lepsze wyniki duze brawa . mlodziez bierze z Was przyklad . brawo tenis to wazna dyscyplina w naszym miescie...MOSiR tak trzymac...Marek super...
Napisał: mieszkaniec dodano: 2019-05-01 14:41:33

Organizacja jak zwykle super i turniej jako najstarszy w Polsce na poziomie ....
Napisał: tenisista dodano: 2019-05-02 11:22:07

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.