Policjanci "pierwszego kontaktu"

aktualizacja: 2019-11-22 18:00:04     nr wiadomości: 40805     przeczytano: 8118     Ilość komentarzy komentarze: 5

Jakimi sprawami chcą w szczególny sposób zająć się w najbliższych miesiącach grajewscy dzielnicowi? Można to sprawdzić w sporządzonych przez nich planach priorytetowych poszczególnych rejonów służbowych.

Dzielnicowi są często określani mianem "policjantów pierwszego kontaktu". To im w pierwszej kolejności mieszkańcy zgłaszają różne problemy. Sporządzają oni plany priorytetowe, w których określają najważniejsze kierunki swoich działań, aby ich praca na rzecz poprawy bezpieczeństwa była jeszcze skuteczniejsza.

Młodszy aspirant Szymon Gordon  (rejon służbowy numer 2) zamierza w najbliższym półroczu skupić się na wykroczeniach związanych z zaśmiecaniem, niszczeniem mienia, spożywaniem alkoholu i zakłócaniem porządku w rejonie Szkoły Podstawowej Nr 4 w Grajewie.

Aspirant Piotr Danowski (rejon numer 3) chce ograniczyć, a nawet wyeliminować przypadki łamania przepisów dotyczących parkowania pojazdów w rejonie ulicy Falewicza w Grajewie. Kierowcy nie stosują się do obowiązujących tam zakazów, a dodatkowo parkują auta w sposób zagrażający bezpieczeństwu pieszych.

Starszy sierżant Jarosław Sztejno (rejon numer 9) zakłada ograniczenie, a nawet całkowite wyeliminowanie spożywania alkoholu, niszczenia mienia, aktów wandalizmu oraz zaśmiecania w rejonie boiska "Orlik" oraz pustostanu "Dworek" przy ulicy 11 Listopada w Grajewie.

Plany priorytetowe pozostałych dzielnicowych można sprawdzić na stronie internetowej: http://grajewo.policja.gov.pl/po7/komenda/dzielnicowi/54574,Dzielnicowi.html klikając w odpowiednią zakładkę.

 

Panowie, troszeczkę mało tych zadan. CHULIGANERIA SOBIE GRASUJE dalej
Napisał: oko dodano: 2019-11-22 18:10:52

Panom dzielnicowym powiem tak: te plany na kolana nie powalają. Jeżeli nie poszukacie w swoich rejonach osób i podmiotów wspomagających to będzie to co jest. Jak w planie można pisać, że jedynym takim podmiotem będzie urząd miasta?
Napisał: bardzo stary pies dodano: 2019-11-22 19:04:25

Bardzo pomocni policjanci. Dziękuję
Napisał: Stefan dodano: 2019-11-23 00:07:46

Dzielnicowy powinien na biezaco byc w kontakcie w swoim rejonie z mieszkancami a nie jezdzic samochodem posadzic tylek tylko piechota innej wspolpracy nie widze, a pisac to moga co chca papier przyjmie tylko nie widac ich w rejonie.
Napisał: gorszy szort dodano: 2019-11-23 04:54:48

Ul. Falewicza to tragedia a szczególnie przed blokiem nr1. P***anty stawiają samochody byle gdzie nie widząc tabliczki że parkowanie grozi odholowaniem są tak bezmyslni nie widząc że blokują wjazd. Niektórzy mieszkańcy nie mogą wjechać na swoje miejsce postojowe. Proszę o spotkanie dzielnicowego z mieszkancami.
Napisał: Mariusz dodano: 2019-11-23 20:04:01

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.