Pomogli potrzebującym

aktualizacja: 2016-05-19 23:07:21     nr wiadomości: 28461     przeczytano: 6309     Ilość komentarzy komentarze: 1

Od listopada 2015 roku do kwietnia 2016 Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Grajewo przy współpracy z  Wójtem Gminy Grajewo realizowało projekt z zakresu dystrybucji artykułów spożywczych dla osób najbardziej potrzebujących w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 – 2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym w Podprogramie 2015.

Od listopada 2015 roku odbyło się 5 dostaw żywności o łącznej wartości 171 099,41 zł!!! Łącznie wydano 47 ton żywności dla 146 rodzin (w tym 603 osób). Liczby mówią sama za siebie, paczki żywnościowe okazały się znaczną pomocą dla wielu rodzin. Cieszymy się, iż Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Grajewo przyczyniło się do poprawy sytuacji materialnej rodzin z Gminy Grajewo.

Pomoc w ramach PO PŻ kierowana była do tych osób i rodzin, które z powodu niskich dochodów znajdują się w trudnej sytuacji życiowej i nie mogą zapewnić sobie i swojej rodzinie odpowiednich produktów żywnościowych. Dostawy żywności odbywają się średnio raz w miesiącu w Wojewodzinie. Paczka żywnościowa składała się z następujących produktów: makaron świderki,  ryż biały,  płatki kukurydziane, mleko UHT, ser podpuszczkowy dojrzewający,  ser topiony, groszek z marchewką ,  koncentrat pomidorowy,  dżem truskawkowy,  sok jabłkowy, mielonkę wieprzową,  klopsiki w sosie własnym, cukier biały, olej rzepakowy.

                Dziękujemy wszystkim za pomoc przy rozładunku oraz wydawaniu żywności.

 

                                                                                                                                                                                                           Prezes Zarządu – Ewelina Ajdyn

jeszcze 500 plus dostac i zycie jak w madrycie,
Napisał: ewa dodano: 2016-05-20 07:52:24

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.