Pożar w fabryce okien

aktualizacja: 2019-09-12 11:48:10     nr wiadomości: 40176     przeczytano: 9570     Ilość komentarzy komentarze: 2

10 września br. po godz. 20.00 w zakładzie produkcji okien w Niedźwiedzkich doszło do pożaru. Zapalił się olej hydrauliczny znajdujący się w wannie. Ogień został ugaszony przez pracowników jeszcze przed przybyciem jednostek ochrony przeciwpożarowej. Na szczęście nikt nie ucierpiał w zdarzeniu.

- Działania strażaków obejmowały zabezpieczenie terenu, sprawdzenie, czy pożar nie przeniósł się na inne elementy budynku bądź instalacji oraz czy ogień został już całkowicie ugaszony i oddymienie pomieszczenia – informują ochotnicy z Prostek.

 
  - fot. OSP Prostki   - fot. OSP Prostki   - fot. OSP Prostki   - fot. OSP Prostki

No brawo i to mi się podoba! Takich ludzi to szanuję ponad wszystko. To jest poświęcenie w pracy dla pracy. I powinno być po pół tysiąca dodatkowej premii dla każdego pracownika, który uratował fabrykę i brał udział w gaszeniu takie jest moje zdanie. Bo zasłużyli na to i gdyby nie oni to pracodawca by miał o wiele większe straty, swoją drogą jak doszło do zapłonu?
Napisał: wrona dodano: 2019-09-12 23:56:22

Taa premie. Robiłem tam i podziękuję. Jeden dzień wolnego się weźmie i pożegnać się z premią można ;))
Napisał: Mieszkaniec dodano: 2019-09-14 15:14:59

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.