Przekroczyła prędkość o 58 km/h

aktualizacja: 2019-03-11 15:03:14     nr wiadomości: 38652     przeczytano: 1153     Ilość komentarzy komentarze: 2

Policjanci z grajewskiej „drogówki” zatrzymali prawo jazdy kierującej renault, która przekroczyła dopuszczalną prędkość o 58 km/h w obszarze zabudowanym. Miejsce to zostało wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. W reakcji na te zgłoszenia, policjanci teraz systematycznie kontrolują prędkość z jaką poruszają się tam kierowcy.


Policjant podczas pomiaru prędkości
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Grajewie w Gutach na K61, wczoraj po godzinie 7:00, zatrzymali do kontroli drogowej kierującą renault. 37-latka w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50km/h, jechała z prędkością 108 km/h w obszarze zabudowanym. Policjanci zatrzymali nieodpowiedzialnej kierującej  prawo jazdy. Za popełnione wykroczenie została ona również ukarana mandatem karnym, a jej konto zasiliło 10 punktów karnych. Miejsce to zostało wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, w zakładce przekraczanie dozwolonej prędkości. Policyjne kontrole są więc reakcją na te zgłoszenia, a ujawniane wykroczenia potwierdzają informacje uzyskane za pośrednictwem Mapy.

Policjanci apelują o ostrożną i rozważną jazdę, a także przypominają, że to właśnie nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych. - info KPP w Grajewie

Czy to była jakaś znana artystka? Informacja bowiem jest w dziale kulturalno-rozrywkowym.
Napisał: Corleone dodano: 2019-03-12 09:28:08

Brawo za czujność Corleone ☺☺ to tylko pomyłka Ludzka rzecz. . ☺ pozdrawiam!
Napisał: Cyla dodano: 2019-03-13 16:12:52

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.