Przemyt wart milion złotych

aktualizacja: 2017-09-11 20:22:37     nr wiadomości: 32923     przeczytano: 5811     Ilość komentarzy komentarze: 2

 

Funkcjonariusze z Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali transport papierosów pochodzących z przemytu wart ponad milion złotych.

7 września br. funkcjonariusze Straży Granicznej na terenie gminy Kalinowo zabezpieczyli blisko 80 tys. paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy o szacunkowej wartości ponad milion złotych. Kierowca, który przewoził gigantyczną kontrabandę w Fiacie Ducato nie zatrzymał się do kontroli. Funkcjonariusze powiadomili współdziałający patrol i podjęli pościg. Po kilku kilometrach mężczyzna próbując ominąć blokadę wpadł do rowu. Przemytnik porzucił auto i zbiegł. W pozostawionym fiacie funkcjonariusze ujawnili foliowe worki i kartony z nielegalnymi papierosami, które wypełniały po brzegi przestrzeń bagażową pojazdu.

Trwają czynności zmierzające do ustalenia sprawcy. Zatrzymana kontrabanda została zabezpieczona przez funkcjonariuszy Straży Granicznej do czasu przekazania służbie celno-skarbowej. 

Od początku 2017 roku funkcjonariusze z Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej nie dopuścili do przemytu papierosów o wartości ponad 8 mln zł.

 

I mińsków na Grajewie nie będzie :D
Napisał: Mr. Szakal dodano: 2017-09-12 08:54:12

Będziemy palić trzy dojechały.
Napisał: John dodano: 2017-09-12 20:12:49

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.