Przy pingpongowych stołach

aktualizacja: 2019-03-20 08:02:20     nr wiadomości: 38747     przeczytano: 2231     Ilość komentarzy komentarze: 1

Przy pingpongowych stołach Sebastian Mistrzem Kolna 

Przełom lutego i marca to pracowity okres w startach tenisistów stołowych Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie . Młodzi zawodnicy startowali w wielu turniejach , w których potwierdzili postępy swoich umiejętności technicznych w grze w tenisa stołowego . Ważnym momentem w ich karierze sportowej była rywalizacja z zawodnikami z Rosji , Litwy oraz z Polski w Gołdapi oraz zwycięstwa z zawodnikami białostockich klubów  w III turnieju grand prix . Swoją klasę pokazali w mistrzostwach miasta Kolno , w których Sebastian Janiszewski po zwycięstwie w finale z Łukaszem Piszczatowskim z Wysokiego Mazowiecka wywalczył mistrzostwo a Patryk Dondera stanął na trzecim stopniu podium . Wyniki zawodników przedstawiają się wg poniższego zestawienia:

I. Międzynarodowy Turniej im. Zackiewicza w Gołdapi : 3 miejsce –Izabela Popowska , 4 miejsce – Patryk Dondera , miejsce 5-6 Daniel Hautt i Sebastian Janiszewski , 7 miejsce - Maciej Puhacewicz .                                                                                                                                                                                 

II. Turniej III Klasyfikacyjny Kadetów w Suchowoli : IX m. Maciej Puhacewicz , X – XIII m. – , Sebastian Janiszewski , Daniel Hautt , Patryk Dondera , Szymon Staniszewski i III skrzatów – 7-8 miejsce Wiktor Ożlański i Kacper Goliczewski oraz IV miejsce Izabeli Popowskiej w żaczkach .                                                                                                                        

III. Otwarte Mistrzostwa Kolna : w kategorii kadetów 1 miejsce – Sebastian Janiszewski , 3 miejsce – Patryk Dondera , 5-6 miejsce Daniel Hautt i Szymon Staniszewski , 7 miejsce – Maciej Puhacewicz i VIII miejsce – Kacper Goliczewski w kat. Żaków .

W kategorii open na kilkudziesięciu zawodników z województwa i Polski po kilka zwycięstw zanotowali : Marcin Zawistowski , Krystian Maciorowski , Mateusz Marczykowski . - E.S.

 

Sama Jedynka i jedynka z Czwórki ....Seba mistrzem Kolna ..superrrrr ..kiedy mistrzostwa Grajewa ???? chłopcy idą jak burza , grajewski tenis jest coraz mocniejszy , życzymy jeszcze lepszych wyników .
Napisał: kibice dodano: 2019-03-20 08:21:32

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.