Pyszna nowość Mlekpolu

aktualizacja: 2019-10-02 08:41:16     nr wiadomości: 40360     przeczytano: 4598     Ilość komentarzy komentarze: 3

Pyszna nowość Mlekpolu serek śmietankowy Łaciaty z kurkami

Śmietankowe serki do smarowania Łaciate swą popularność zawdzięczają bogactwu smaku oraz naturalnym składnikom użytym w procesie wytwarzania. Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol w Grajewie wprowadza nowy produkt w rodzinie Łaciatej – serek śmietankowy z kurkami. 

Mlekpol oferuje serki śmietankowe pod marką Łaciaty w 9 smakach:  naturalny, z chrzanem, z czosnkiem, meksykański, z cebulą i szczypiorkiem, z suszonymi pomidorami, z ziołami, z zielonymi oliwkami oraz z łososiem i koperkiem. Rosnąca popularność produktów i uniwersalność ich zastosowania w kuchni spowodowała, że Mlekpol postanowił wprowadzić kolejną propozycję, która celnie trafia w gusta konsumentów. Serek śmietankowy Łaciaty z kurkami to połączenie gęstej, kremowej konsystencji i lekkiego śmietankowego smaku, które idealnie współgrają z charakterystycznym aromatem leśnych grzybów.  Serek Łaciaty z kurkami znakomicie sprawdzi się na kanapkach, jako baza sosów do mięs i warzyw oraz w daniach z makaronu. Wszystkie serki śmietankowe Łaciate podane są w wygodnym, estetycznym opakowaniu o pojemności 135 g. 

 

Polski produkt skierowany do Polaków nie powinien mić obcego jezyka na opakowaniu. To sie zle kojarzy w glowach kupujacych./
Napisał: jarek dodano: 2019-10-02 17:07:55

Ten produkt polski jest skierowany nie tylko do Polaków, ale i na export, co tylko pokazuje jak uznaną marką jest Mlekpol.
Napisał: Pracownik dodano: 2019-10-08 07:22:55

Jarku. nie czytaj obcego języka. Czytaj tylko taki jaki umiesz. A jeśli nie ufasz, sprawdź w translatorze, przecież korzystasz z internetu.
Napisał: radek dodano: 2019-10-09 11:48:41

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.