Quadem z promilami

aktualizacja: 2016-06-06 18:53:58     nr wiadomości: 28635     przeczytano: 6201     Ilość komentarzy komentarze: 0

Monieccy policjanci wyjaśniają przyczyny wypadku, do którego doszło w gminie Goniądz. W wyniku zdarzenia pasażer quada ranny trafił do szpitala. Okazało się, że kierowca czterokołowca był pijany.

05.06, około godziny 15.00, dyżurny monieckiej Policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w gminie Goniądz. Skierowani natychmiast na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że 26–letni kierowca quada najprawdopodobniej nie dostosował prędkości jazdy do warunków panujących na drodze i po przejechaniu skrzyżowania uderzył w znajdujące się za nim drzewo. W wyniku zderzenia kierujący i podróżujący z nim 21-latek spadli z pojazdu.

Pomimo tego, że byli poturbowani, a  pasażer dodatkowo miał złamaną nogę, mężczyźni wrócili uszkodzonym czterokołowcem na posesję właściciela pojazdu, skąd następnie kierujący się oddalił. 26-latek został zatrzymany przez funkcjonariuszy w szpitalu w Mońkach i stamtąd po badaniach trafił do policyjnego aresztu w Białymstoku. Pasażer natomiast został przewieziony do szpitala. Okazało się, że kierowca quada był pijany. 26-latek miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. Stan trzeźwości jego pasażera określi badanie pobranej krwi. Ponadto mundurowi ustalili, że kierowca próbował nakłonić swoją trzeźwą dziewczynę, aby wzięła winę na siebie. Teraz policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku.  – oficer prasowy KPP w Mońkach

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.