Raj Team Rajgród wyróżniony

aktualizacja: 2019-10-08 10:41:16     nr wiadomości: 40399     przeczytano: 3245     Ilość komentarzy komentarze: 0

Kapituła konkursu Inicjatywa Społeczna Roku 2019 przyznała tytuły laureata i wyróżnienia w kategoriach: Edukacja i sport, Kultura i dziedzictwo narodowe, Budowanie wspólnoty lokalnej, Polityka społeczna, a także wyróżnienie specjalne za całokształt wieloletniej pracy na rzecz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego w województwie podlaskim. 

Laureatem w kategorii Edukacja i sport zostało Stowarzyszenie Raj Team Rajgród za inicjatywę II Rodzinny Rajd Rowerowy oraz Rowerowy Rajd Śladami Miejsc Pamięci Narodowej z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Konkurs Inicjatywa Społeczna Roku jest przeznaczony dla organizacji pozarządowych województwa podlaskiego, ma  na celu promowanie ich działań. Organizacje te swoimi inicjatywami aktywizują społeczność lokalną, organizują przedsięwzięcia z myślą o najbliższym otoczeniu, promują zasady współżycia społecznego i przyczyniają się do rozwoju społeczeństwa obywatelskiego.

 
  - fot. UW w Białymstoku
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.