Rotacyjny system pracy

aktualizacja: 2020-03-24 09:08:23     nr wiadomości: 41898     przeczytano: 4994     Ilość komentarzy komentarze: 1

Od 24 marca br. w Urzędzie Miejskim zostaje wprowadzony tzw. rotacyjny system pracy. 

Pracownicy dotąd funkcjonujący w jednym pomieszczeniu biurowym będą naprzemiennie obecni w pracy lub będą wykonywali swoją pracę w domu przy komputerze. 

Wprowadzone ograniczenie nie zdezorganizuje sprawności załatwiania Państwa i Urzędu spraw.

Artur Kuczyński, Burmistrz Szczuczyna przypomina także o ograniczeniu bezpośrednich wizyt w Urzędzie Miejskim do rzeczy ważnych i pilnych. Większość ze spraw można załatwić drogą telefoniczną lub mailową.

Najskuteczniejszą formą walki z rozprzestrzenianiem się wirusa jest izolacja, czyli powstrzymanie się od spotkań, wizyt i bezpośredniej aktywności społecznej. Potraktujmy wprowadzane ograniczenia jak najbardziej poważnie, a taka postawa zwróci się nam stokrotnie – apeluje Burmistrz.

 

Mam kilka pytań, które mogą pomóc innym zarządzającym firmami/urzędami z organizacją pracy w tym trudnym okresie: 1) Jakie prace pracownicy urzędu będą wykonywali w domu? 2) Jak to się ma do RODO? 3) W jaki sposób będzie ta praca weryfikowana? 4) Czy przewidywana jest obniżka pensji?
Napisał: Organ dodano: 2020-03-25 14:31:09

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.