Sebastian wygrywa z najlepszymi

aktualizacja: 2019-11-20 17:23:58     nr wiadomości: 40772     przeczytano: 2616     Ilość komentarzy komentarze: 3

16 listopada w Białobrzegach ponad 80 zawodników w kategoriach młodzieżowych z województw: podlaskiego i warmińsko-mazurskiego uczciło pamięć wieloletniego działacza tenisa stołowego powiatu augustowskiego Waldemara Borysa. W memoriale tym wystąpili zawodnicy grajewskiego MOSiR: Izabela Popowska, Sebastian Janiszewski i Patryk Dondera.

W dotychczasowych startach, najlepszy występ zanotował Sebastian Janiszewski, który wywalczył III miejsce a pokonał między innymi czołowych zawodników białostockiego UKS ATS – Kuźmę i Krutula. Izabela Popowska i Patryk Dondera wywalczyli miejsca piąte, co też należy uznać za dobry wynik w silnie obsadzonym turnieju.

Szkola nr 1 w Grajewie jest kuznia talentow tenisa stolowego, tak trzymac Panie Norbercie.
Napisał: grajewiak dodano: 2019-11-21 09:48:55

Kuźnie to chyba są w każdej szkole, lecz najważniejszym w tej robocie jest kowal a ja znam w Grajewie takiego i jest nim były nauczyciel z dwójki...
Napisał: Grajewiak 100 dodano: 2019-11-22 13:40:41

Szkoda że w dwójce Pan Skibniewski nie znalazł godnego zastępcy, pozdrowienia Panie Gieniu :)
Napisał: Wychowanek dodano: 2019-11-23 19:17:08