Składamy wniosek o kredyt gotówkowy: czym kierować się wybierając bank?

aktualizacja: 2019-06-26 13:57:17     nr wiadomości: 39574     przeczytano: 3295     Ilość komentarzy komentarze: 0


Przymierzasz się do zaciągnięcia kredytu gotówkowego. To bardzo dobra decyzja, ponieważ rozwiązanie to niesie ze sobą szereg korzyści. Nie zmienia to jednak faktu, że warto się do tego przygotować. Chodzi tutaj zwłaszcza o wybór banku, który będzie udzielał kredytu. Na jaki podmiot warto się zdecydować? Jakie aspekty koniecznie musisz wziąć pod uwagę?

Współpraca tylko z zaufanymi podmiotami

Kiedy chcesz zaciągnąć kredyt gotówkowy lub pożyczkę, to wówczas analizuj oferty podmiotów funkcjonujących na rynku już od dłuższego czasu. Takie, które zdobyły uznanie zadowolonych klientów. Przykładem może być Santander Consumer Bank - bank od kredytów -  należący do globalnej Grupy Santander. Jest ona obecna w naszym kraju od 2001 roku. A sama marka Santander Consumer Bank pojawiła się u nas w roku 2006. Aktualnie działa w ponad 320 placówkach krajów całej Polsce.

Dobry doradca to podstawa

Pod uwagę weź także to, jakie jest zaangażowanie pracowników konkretnego banku. Nie chodzi tutaj tylko o ich kompetencje, wiedzę, ale też o to, czy wykazują inicjatywę. Pytają o dodatkowe rzeczy, chcą jak najlepiej dopasować konkretną ofertę do Twoich potrzeb. Przedstawiają Ci różne propozycje i odpowiadają na wszystkie zadane pytania.

Jasne zasady i dobry przekaz informacji

Przed decyzją o współpracy z konkretnym kredytodawcą sprawdź, czy są dla Ciebie dostępne wszystkie ważne informacje. Powinny się one znajdować na stronie tego podmiotu. Chodzi tutaj konkretnie o to, czy oprocentowanie jest stałe, czy zmienne, a także jaki poziom ma dane RRSO.

Inne informacje, które dobrze jest znać przed podpisaniem umowy to te dotyczące tego, w jaki sposób będą spłacane raty kredytu gotówkowego, jak długo czeka się na pieniądze, a także czy dostępne będzie ubezpieczenie kredytu. Ważną informacją jest także ta na temat możliwości zaciągnięcia kolejnej pożyczki lub kredytu.

Zadbaj o swoją wygodę

Oprócz tego wybierz bank, który umożliwia bardzo wygodny i komfortowy sposób zaciągania kredytu. Jest tak wtedy, kiedy masz możliwość zdobycia pieniędzy zupełnie bez wychodzenia z domu. Wtedy, kiedy wszystkie formalności załatwiasz na drodze online, a do uzyskania gotówki wystarczy kilka klików. Dzięki temu oszczędzisz bardzo dużo czasu. Kredyty gotówkowe stanowią aktualnie bardzo wygodną formę zdobywania potrzebnej gotówki.

Santander Consumer Bank: kredyty gotówkowe to nasza specjalizacja!

Jeżeli szukasz podmiotu, który udzieli Ci kredytu gotówkowego na korzystnych warunkach, koniecznie sprawdź ofertę Santander Consumer Banku. Dlaczego warto? Jest wiele powodów, ale najlepszym z nich może być wyróżnienie przez renomowane portale zajmujące się finansami. W maju tego roku Mistrzowski Kredyt Gotówkowy zdobył pierwsze miejsce w rankingach przygotowanych przez redakcje portali Bankier.pl i eBroker.pl.

Redaktorzy zdecydowali się porównać oferty różnych banków, które skierowane były do osób zainteresowanych pożyczeniem 35 000 zł na 60 miesięcy, bez ubezpieczenia. Po przeprowadzonej analizie najkorzystniejszą z ofert okazała się ta od Santander Consumer Banku, a konkretnie Mistrzowski Kredyt Gotówkowy. Niezwykle atrakcyjna była również propozycja dla stałych klientów banku. Mistrzowska oferta kredytu gotówkowego w wysokości 15 000 zł rozłożona na 7 lat uznana została za najlepsze rozwiązanie dostępne aktualnie na polskim rynku.

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.