• 14096 wyświetleń

Sparing siatkarzy MOSiR Grajewo

02.10.2009  miał się odbyć  pierwszy mecz siatkarzy MOSiR Grajewo

o Mistrzostwo Województwa Podlaskiego w Piłce Siatkowej Juniorów.

Z braku ważnych badań zawodników UKS Centrum Augustów mecz ligowy juniorów w Piłce Siatkowej nie odbył się. Zamiast meczu został rozegrany sparing w którym zwyciężył MOSiR Grajewo 4:1 w setach 25:11 16:25 25:18 25:20 25:22

(fot.e-Grajewi.pl)

Komentarze (11)

no Zyza gratulacje :D pozdro dla drużyny

W piątek juniorzy grają mecz ligowy z Augustowem zapraszam ! :D

Piątek godzina 19 zapraszam wszystkich miłośników siatkówki na mecz juniorów z Augustowem! ;d

Piwko i Walejak najlepsi ;) zwlaszcza w ostanim secie co walejak pokazal to szacun ;) piwko caly mecz dobrze gral tylko w ostatnim secie cos mu slabo szlo

Zgadzam sie z Toba kibic ;)

Kibic i Ona co Wy wiecie o siatkówce? ;) każdy zagrał dobrze, a już wiem, pewnie Walejaka i Piwko znacie z reala i dlatego są najlepsi? ;pp a co powiedzie o Ladzi? Co może słabo zagrał ? ;) Pierwszy set należał do niego ale w następnych było widać, że Adam jak i Tomek dali mu odpocząć :) Filip też zagrał przyzwoicie :) środkowi rówież spełnili należycie swe obowiązki ^^

Cały zespół pokazał prawdziwą siatkówkę widać było walkę i zgranie drużyny.Może drugi set nie za bardzo wyszedł juniorom ale potrafili pozbierać się i wygrać cały mecz. Moim zdaniem na zasłużone brawa zasługuje rozgrywający Tomek ale także i Piwko który całe spotkanie zagrał na bardzo dobrym poziomie. Walejak zagrał dobre 2 sety bo na tyle został wpuszczony przez trenera. Drugi rozgrywający pokazał że też na niego można liczyć. W trudnych chwilach w meczu potrafił bardzo dobrze rozgrywać. Ogólnie podobał mi się mecz i trzymam kciuki za naszych juniorów.

Grajewskie "gwiazdeczki";p pozdrawiam chlopaki, nie popelnijcie bledu i nie trafiajcie zbyt często do Gąski;p

Mysle ze znow walejak powroci do 1 skladu bo zagral bardzo dobry mecz i na rozgrzewce wyroznial sie od innych silnymi atakami nie wiem dlaczego on siedzial na ławce jak nie myle sie to mial 100% skutecznosci . Ladzia i Piwko wg mnie tez bardzo dobry mecz zagrali Oby tak dalej chlopaki