Sparingi Juniorów Młodszych

aktualizacja: 2017-02-23 20:48:58     nr wiadomości: 30952     przeczytano: 4136     Ilość komentarzy komentarze: 0

PIERWSZY SPARING NA REMIS!

  W dniu 5 lutego zespół Juniorów Młodszych rozegrał swój pierwszy sparing w 2017 roku. Przeciwnikiem była drużyna występująca w lidze mistrzowskiej MŁKS Łomża. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2 a strzelcami bramek dla naszej drużyny byli: Sebastian Chojnowski oraz Krystian Wójcicki. Mecz był bardzo ciężki, było w nim dużo walki i zaangażowania, drużyna z Łomży pokazała nam jak trzeba walczyć i grać twardo na poziomie ligi mistrzowskiej, gdzie od tego sezonu zaczynamy grać po awansie z drugiego miejsca.

 

DRUGI SPARING I PIERWSZA WYGRANA W 2017 ROKU!

 

Drużyna Juniorów Młodszych (r.2001) w niedzielę 19 lutego rozegrała swój kolejny mecz kontrolny. Tym razem przeciwnikiem piłkarzy z Grajewa była młodsza drużyna MŁKS Łomża (r. 2002). Zawodnicy MOSiR Grajewo wygrali to spotkanie 7:0. Wynik nie był tu najważniejszy tym bardziej, że graliśmy z chłopcami o rok młodszymi, ważne było odbycie jednostki treningowej ukierunkowanej na wydolność tlenową oraz doskonalenie gry kombinacyjnej i skuteczność. Strzelcami bramek dla naszego zespołu byli: Krystian Wójcicki, Robert Gadomski x2, Jan Masiewicz, Maciej Groszyk x3.

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.