Sporty wirtualne na kwarantannie

aktualizacja: 2020-04-20 09:11:58     nr wiadomości: 42143     przeczytano: 1283     Ilość komentarzy komentarze: 0

Kiedy pandemia koronawirusa wywróciła wszystko do góry nogami, całkowicie zmienił się również świat sportu i branża bukmacherska, w których panuje ogromny kryzys. Kiedy wszystkie rozgrywki zostały zawieszone, na ratunek przychodzą sporty wirtualne, które można typować niezależnie od panującej obecnie sytuacji. 

Trudno jest pogodzić się z tym, że wszystkie rozgrywki sportowe zostały zawieszone do odwołania. Przerażające jest również to, że to odwołanie może nastąpić dopiero za kilka miesięcy. W niektórych krajach trwają już przygotowania na powrót ligi, ale gdzieniegdzie dyskutuje się także o całkowitym unieważnieniu rozgrywek. 

Piłka nożna przeżywa trudne chwile

Aktualnie oficjalne mecze piłki nożnej w Europie są rozgrywane wyłącznie na Białorusi. Kilku największym ligom grozi unieważnienie. Przykładem takiej jest chociażby Premier League, co z pewnością bardzo martwi przede wszystkim kibiców Liverpoolu. Ich ulubieńcy w sezonie 2019/20 są już o krok od zdobycia wyczekiwanego przez 30 lat 19. tytułu mistrzowskiego. Istnieje jednak możliwość, że te marzenia będą musieli włożyć między bajki, ponieważ liga angielska w każdej chwili może zostać anulowana. 

Niektórzy powiedzą, że mistrzem powinna zostać wówczas drużyna, która ma najwięcej punktów, ale nie jest to prawdą. Taka praktyka to rozdawanie zwycięstw za darmo i nie powinno się jej stosować. Pokrzywdzeni przez los mogą czuć się również fani Leicester City. “Lisy” rozgrywają bardzo udany sezon i z powodzeniem walczą o zajęcie miejsca w czołowej czwórce. 

Podobne nastroje panują we Włoszech, gdzie sytuacja jest szczególnie trudna. Tam o tytuł mistrzowski walczą przede wszystkim Juventus i Lazio Rzym. Wśród lig, które są przygotowywane do wznowienia wymienia się przede wszystkim niemiecką i hiszpańską. 

Jeśli chodzi natomiast o polską Ekstraklasę, nie mamy powodów do paniki. Liga jest trochę krótsza, więc łatwiej będzie ją dokończyć i zawsze można rozważyć zrezygnowanie z podziału tabeli i zakończenie jej po 30 kolejkach. To daje federacji więcej czasu na wznowienie ligi w odpowiednim do tego momencie. 

Totolotek kod promocyjny i sporty wirtualne

Sporty wirtualne to symulacja prawdziwych rozgrywek, o której wyniku decyduje algorytm. Te zakłady w czasach pandemii koronawirusa mocno zyskały na popularności, bo są tak naprawdę jedyną opcją na obstawianie czegokolwiek. Na stronie Totolotek można typować symulację w technologii VR (Virtual Reality) meczów piłki nożnej wielu lig europejskich: hiszpańskiej, angielskiej, włoskiej, niemieckiej, greckiej, francuskiej, rosyjskiej i tureckiej. 

Aby skorzystać z oferty na Totolotek, należy najpierw założyć konto na stronie bukmachera. Przedtem warto zapoznać się z treścią odpowiedniego poradnika, który wytłumaczy, na czym polegają bonusy od Totolotek i jak je odebrać. Poprowadzić on również przez procesy rejestracji oraz wpłat i wypłat. 

Totolotek kod promocyjny nie jest aktualnie dostępny i na ten moment nie wiadomo, czy bukmacher planuje wprowadzić go w przyszłości. 

W ofercie powitalnej Totolotek znalazły się dwa bonusy: od pierwszego depozytu po założeniu konta i taki sam po pobraniu aplikacji mobilnej bukmachera.

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.