Spotkanie z podróżniczką

aktualizacja: 2017-03-28 20:40:24     nr wiadomości: 31320     przeczytano: 3269     Ilość komentarzy komentarze: 0

Dnia 24 marca odbyło się spotkanie autorskie z Joanną Grzymkowską-Podolak, dziennikarką, reporterką oraz podróżniczką, zorganizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Grajewie. Autorka wraz z mężem zwiedziła Maroko oraz objechała Indie. Wydała dwie książki. Joanna Grzymkowska-Podolak zabrała zgromadzonych, w sali klubowej GCK, w niezwykłą podróż. Zgłębiliśmy wiedzę na temat kultury, religii i życia codziennego mieszkańców Indii. Pokaz zdjęć, wyświetlanych w trakcie spotkania, był świetnym uzupełnieniem opowieści o przebytych podróżach i ciekawych miejscach, które warto zobaczyć. Nasi goście zaprezentowali także krótki film ze swojej wyprawy.

    W spotkaniu wzięli udział uczniowie z ZS nr 1 i nr 2 w Grajewie wraz z opiekunami oraz czytelnicy. Serdecznie dziękujemy za przybycie i mamy nadzieję, że Indie widziane oczami autorki zaciekawiły i zachwyciły wszystkich uczestników.

Wypożyczalnia dla dorosłych MBP w Grajewie.

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.