Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 12692 wyświetleń

Sprawdzian dla VI - klasistów

Ponad 360 tys. szóstoklasistów z ok. 13,5 tys. szkół podstawowych w całej Polsce w czwartek - 4 kwietnia 2013 r. pisało sprawdzian.

Uczestnictwo w sprawdzianie jest jednym z warunków ukończenia szkoły podstawowej. Sprawdzian, zwany kompetencyjnym, ma skontrolować nie tylko wiedzę ucznia, ale i jego umiejętności. Ma ocenić, w jakim stopniu opanował on czytanie, pisanie, rozumowanie, korzystanie z informacji i wykorzystywanie wiedzy w praktyce. Jeśli uczeń z powodu choroby lub ważnego wypadku losowego nie może przystąpić do sprawdzianu w czwartek, będzie go pisać w drugim terminie - 4 czerwca.

Osoba przyłapana na ściąganiu podczas sprawdzianu musi przystąpić do niego jeszcze raz. Uczniowie, którzy w ogóle nie przystąpią do omawianego testu wiedzy w tym roku, muszą powtórzyć ostatnią klasę szkoły podstawowej i zgłosić się na egzamin za rok.


fot. -
młodzi podczas sprawdzianu  w SP Szczuczyn, IV 2013 r.


Komentarze (8)

Sorawdzian nie był trudny choć muszę przyznać że w kilku zadaniach matematycznych popełniłam błedy ale wystarczyło tylko uwaznie czytac polecenia

oni maja lepsze telefony ode mnie

To dlatego że dobrze się uczą to rodzice im w nagrode kupują takie cacka haha ja sie nie uczylam i nie mam takiego

telefony poukładane od najlepszego(być może od najdroższego) do najgorszego

Test, był podejrznie łatwy, a co do telfonów kogo stać ten ma ;)

A ja miałam nadzieję, że w tym miejscu szóstoklasiści wypowiedzą się na temat stopnia trudności sprawdzianu. A tu najważniejsza okazała się fotka ze zdeponowanymi telefonami. O tempora! O mores!

Sprawdzian był łatwy , ale matematyka..ehh.. Jednak nie wiem po co tu te telefony..

Jestem dobrą uczennicą i zawsze test bym miała na pewnie ze 35 p. tyle, że ta matma, po prostu cienka z niej jestem :/ .

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.