Szczątki psa do utylizacji

aktualizacja: 2019-10-11 10:16:03     nr wiadomości: 40431     przeczytano: 5804     Ilość komentarzy komentarze: 2

O szczątkach zwierzęcia, leżących na trawniku przy ul. Przemysłowej w Grajewie, które nikomu nie przeszkadzają poinformowała nas czytelniczka. 

Od kilku tygodni obok chodnika ul. Przemysłowej leżą szczątki psa. Codziennie na ten przykry widok, narażeni byli przechodnie. Rozkład zwłok sprawił, że wokół miejsca unosił się fetor, z biegiem czasu stał się mniej dokuczliwy. - Próbowaliśmy zgłosić sprawę w różnych miejscach, odsyłano nas i nie udawało się sprawić, by ktoś zajął się tematem – informuje mieszkanka okolicy.

O wyjaśnienia poprosiliśmy Jana Połonowicza, dyrektora Zarządu Dróg Powiatowych w Grajewie.

- Do tej pory nie wpłynęło do nas zgłoszenie o takim przypadku. Po otrzymaniu informacji od redakcji powiadomiliśmy firmę Energoutil z Nowej Wsi Ełckiej, zajmującej się odbiorem martwych zwierząt i dzisiaj (11.10.) zwłoki powinny zostać usunięte ze wskazanego miejsca, przetransportowane i zutylizowane – mówi nam Dyrektor ZDP.

Dziękujemy za sprawną interwencję.
e-Grajewo.pl

 

Dramat. To, jak traktowane przedmiotowo przez ludzi są zwierzęta świadczy ta sytuacja. Wielu ludzi( w tym urzędników) powinno skończyć tak samo. Psiny jest mi bardzo żal, ludzi bez sumienia nie pożałowałabym wcale.
Napisał: Awdotia dodano: 2019-10-11 18:16:37

Matko i to blisko ogrodzenia jakiejś nieruchomości, ze im to nie przeszkadzało? Niesamowite
Napisał: grajewianka dodano: 2019-10-13 13:38:48

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.