Tenis: medale w drużynówkach

aktualizacja: 2019-05-28 20:51:34     nr wiadomości: 39329     przeczytano: 2195     Ilość komentarzy komentarze: 1

Medale w drużynówkach

Srebrne medale juniorzy i brązowe medale kadeci wywalczyli tenisiści stołowi grajewskiego MOSiR w rozegranych Mistrzostwach Drużynowych woj. PODLASKIEGO w Wysokiem Mazowieckiem. W kategorii kadetów w turnieju wystąpiły dwie grajewskie drużyny: MOSiR I w składzie: Sebastian Janiszewski i Maciej Puhacewicz oraz MOSiR II w składzie: Patryk Dondera , Szymon Staniszewski i Daniel Hautt. Kadeci drużyny MOSiR II wywalczyli brązowe medale a ich koledzy z pierwszej drużyny miejsce V .

Drużyna juniorów MOSiR w składzie: Krystian Maciorowski, Adrian Krasiński i Mateusz Marczykowski wywalczyła miejsce II i tytuł wicemistrzów województwa za sezon 2018/2019. W finale po wyrównanej grze, stojącej na wysokim poziomie musiała uznać wyższość białostockich Dojlid.  

 

Zaczynam solidnie trenowac, moi koledzy z SP 1 tak dobrze graja, niedawno z nimi gralem a oni maja medale na mistrzostwach, brawo Seba, Patryk, Daniel,Szymek a i Maciek z 4-ki, taaakich mam kol.
Napisał: super1 dodano: 2019-05-29 19:52:37

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.