Turniej Oldboyów w Radziłowie

aktualizacja: 2019-07-23 22:56:03     nr wiadomości: 39771     przeczytano: 5573     Ilość komentarzy komentarze: 3

II Turniej Piłki Nożnej Oldboyów w Radziłowie 

 

W dniu 21.07.2019 r. po raz drugi zorganizowany został Piknik w Radziłowie. Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Krzysztofa Jurgiela Posła do Parlamentu Europejskiego oraz Artura Kosickiego Marszałka Województwa Podlaskiego. Jest to impreza, która przyciągnęła bardzo dużo mieszkańców, w tym dzieci, dla których przygotowanych było szereg atrakcji. O godzinie 14.00 uczestnicy pikniku mogli obejrzeć  trening pokazowy Akademii Małego Piłkarza z Radziłowa. Młodzi sportowcy zaprezentowali swoje umiejętności sportowe związane z piłką nożną. Głównym punktem wydarzenia był II Turniej Piłki Nożnej Oldboyów, z udziałem drużyn: Znicz Radziłów, Orzeł Kolno, Biebrza Goniądz, Warmia Grajewo oraz drużyny parlamentarno - samorządowej.  Tego dnia drużyny zaciekle walczyły o  Puchar Posła na Sejm RP Kazimierza Gwiazdowskiego. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy.  W pierwszej grupie zagrały drużyny: Znicz Radziłów, Orzeł Kolno oraz drużyna parlamentarno – samorządowa. W drugiej grupie Warmia Grajewo oraz Biebrza Goniądz. Wyniki spotkań w pierwszej grupie:

Znicz Radziłów – Orzeł Kolno 0:1

Znicz Radziłów – drużyna parlamentarno – samorządowa 2:3

Orzeł Kolno – drużyna parlamentarno – samorządowa 3: 0

W drugiej grupie:

Biebrza Goniądz – Warmia Grajewo 2:0

W finale spotkały się drużyny Orła Kolno  i Biebrzy Goniądz .Spotkanie zakończyło się   wynikiem 4:1 dla Biebrzy Goniądz. W spotkaniu o trzecie miejsce Warmia Grajewo pokonała drużynę parlamentarno – samorządową 3:0.

Końcowa klasyfikacja  turnieju:

1 miejsce – Biebrza Goniądz ,

2 miejsce -  Orzeł Kolno

3 miejsce - Warmia Grajewo,

4 miejsce - drużyna parlamentarno – samorządowa  

5 miejsce -  Znicz Radziłów. 

Poza tym wybrano najlepszego bramkarza, którym został Pan Jerzy Małecki,  Poseł na Sejm RP z drużyny parlamentarno – samorządowej. Najlepszym strzelcem okazał się Pan Wojciech Zarębski z drużyny z  Kolna, a najlepszym zawodnikiem Pan Paweł Dekarz z Biebrzy Goniądz.   

Na terenie Stadionu Piłkarskiego w Radziłowie na uczestników czekało mnóstwo atrakcji: pokaz sprzętu wojskowego 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej oraz  1 Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej, a także pokaz sprzętu Komendy Powiatowej Policji w Grajewie i Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie , a dla dzieci - dmuchańce,  malowanie twarzy, konkursy z nagrodami. Ostatnim punktem programu była wspólna konsumpcja prawdziwej żołnierskiej grochówki. Piknik w Radziłowie odbył się dzięki sponsorom   i działaczom społecznym.  

Organizatorami i sponsorami  Pikniku w Radziłowie byli: Biuro Posła na Sejm RP Kazimierza Gwiazdowskiego, Urząd Gminy Radziłów, Związek Strzelecki "Strzelec" Organizacja Społeczno-Wychowawcza JS 1011 Grajewo, a współorganizatorami: 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana, 1 Podlaska Brygada Obrony Terytorialnej, Komenda Powiatowa Policji w Grajewie, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie, Marszałek Województwa Podlaskiego, Ministerstwo Sportu i Turystyki, PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok, Totalizator Sportowy Oddział Białystok, Enea SA., Zagłoba Zakład Przetwórstwa Mięsnego, Rekin Zakład Produkcyjny w Grajewie.

Dla wyżej wymienionych osób oraz firm składamy serdeczne podziękowania za okazaną pomoc  i zaangażowanie w organizację Pikniku w Radziłowie w 2019 roku. Serdeczne podziękowania kierujemy również do p. Janusza Nieradko za nagłośnienie całej imprezy. 

 

 

 

Monika Stefańska
Biuro Posła Kazimierza Gwiazdowskiego

 


 

widac ze druzyna ekoleksu za pisem
Napisał: po dodano: 2019-07-24 09:10:04

Znicz Radziłów? Przecież ten klub od dawna nie istnieje.
Napisał: SCZ dodano: 2019-07-25 15:41:51

Po mamy gdzieś twą prowokacyjny wpis
Napisał: Znajomy dodano: 2019-07-25 19:04:55

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.