Udana inwestycja w Czwórce

aktualizacja: 2018-10-01 16:40:11     nr wiadomości: 37288     przeczytano: 4899     Ilość komentarzy komentarze: 1

Od początku roku szkolnego uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Grajewie mogą cieszyć się nową biblioteką. Zadanie zostało sfinansowane ze środków przyznanych szkole przez organ prowadzący, czyli Urząd Miasta w Grajewie.

Projekt polegał na połączeniu bibliotek wygaszanego gimnazjum z biblioteką szkoły podstawowej. Stało się to możliwe po zmianach jakie poczyniono wcześniej, łącząc dwa dotychczasowe pokoje nauczycielskie oraz zmieniając przeznaczenie przylegających do starej biblioteki pomieszczeń - po remoncie  powierzchnia użytkowawię nowej biblioteki zwiększyła się o 50 m2!

W bibliotece znajdują się obecnie: czytelnia, miejsce do cichej nauki, do pracy w grupie podczas lekcji oraz sektor pracy uczniów z multimediami. Nowe meble i przyjazny wystrój przyciągają uczniów do nowych pomieszczeń, co w rezultacie sprawia, że m.in. więcej i częściej czytają. To właśnie był główny cel wszystkich starań i poczynań. Nowoczesność biblioteki dopełnia stosowany od dawna elektroniczny system wypożyczania. Biblioteka szkolna pełni wiodącą rolę w życiu Czwórki.

Społeczność szkolna serdecznie dziękuje Panu Burmistrzowi Dariuszowi Latarowskiemu oraz Państwu Radnym za przyznanie środków na inwestycję, z której może być dumna.

 

Dlaczego dziękujecie tylko RADNYM a nie mieszkańcom. Przeciez to tez nasze pieniądze.
Napisał: max dodano: 2018-10-02 10:30:14

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.