Sobota, Lipiec 24, 2021

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 6177 wyświetleń

Udana inwestycja w Czwórce

Udana inwestycja w Czwórce

Od początku roku szkolnego uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Grajewie mogą cieszyć się nową biblioteką. Zadanie zostało sfinansowane ze środków przyznanych szkole przez organ prowadzący, czyli Urząd Miasta w Grajewie.

Projekt polegał na połączeniu bibliotek wygaszanego gimnazjum z biblioteką szkoły podstawowej. Stało się to możliwe po zmianach jakie poczyniono wcześniej, łącząc dwa dotychczasowe pokoje nauczycielskie oraz zmieniając przeznaczenie przylegających do starej biblioteki pomieszczeń - po remoncie  powierzchnia użytkowawię nowej biblioteki zwiększyła się o 50 m2!

W bibliotece znajdują się obecnie: czytelnia, miejsce do cichej nauki, do pracy w grupie podczas lekcji oraz sektor pracy uczniów z multimediami. Nowe meble i przyjazny wystrój przyciągają uczniów do nowych pomieszczeń, co w rezultacie sprawia, że m.in. więcej i częściej czytają. To właśnie był główny cel wszystkich starań i poczynań. Nowoczesność biblioteki dopełnia stosowany od dawna elektroniczny system wypożyczania. Biblioteka szkolna pełni wiodącą rolę w życiu Czwórki.

Społeczność szkolna serdecznie dziękuje Panu Burmistrzowi Dariuszowi Latarowskiemu oraz Państwu Radnym za przyznanie środków na inwestycję, z której może być dumna.

 

Komentarze (1)

Dlaczego dziękujecie tylko RADNYM a nie mieszkańcom. Przeciez to tez nasze pieniądze.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.