Ukradł akumulatory

aktualizacja: 2015-06-29 21:44:39     nr wiadomości: 25323     przeczytano: 3069     Ilość komentarzy komentarze: 2

Ukradł akumulatory, bo nie mógł uruchomić swojego samochodu – został zatrzymany i usłyszał zarzuty

Policjanci odzyskali akumulatory, które z zaparkowanego na terenie ogródków działkowych pojazdu, po wybiciu jednej z szyb, zabrał 19-letni mieszkaniec gminy Kalinowo. Jak tłumaczył, wyładował mu się własny akumulator i nie mógł przez to uruchomić swojego auta. Mężczyzna już usłyszał zarzuty. Za kradzież z włamaniem kodeks karny przewiduje karę od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj rano oficer dyżurny ełckiej policji otrzymał zgłoszenie, że na terenie ogródków działkowych doszło do wybicia szyby oraz kradzieży dwóch akumulatorów z samochodu osobowego. Zgłaszający powiedział policjantom, że noc spędził śpiąc na działce, a rano, gdy przyszedł do swojego samochodu spostrzegł wybitą szybę i brak akumulatorów. Policjanci rozpytali osoby będące na ogródkach działkowych i ustalili, że na jednej z działek śpi mężczyzna, którego samochód jest zaparkowany w pobliżu uszkodzonego opla. Policjanci poprosili 19-letniego właściciela o otwarcie swojego pojazdu i podczas kontroli znaleźli w nim dwa akumulatory.  Mężczyzna przyznał się, że wybił szybę w oplu i ukradł z niego te części.

Funkcjonariusze pracujący na miejscu tego zdarzenia ustalili, że 19-latek słuchał w nocy muzyki w swoim samochodzie, a gdy rano wyczerpał mu się akumulator i nie mógł odpalić auta, postanowił zabrać akumulatory z pojazdu stojącego niedaleko.

Mężczyzna już usłyszał zarzuty. Za kradzież z włamaniem kodeks karny przewiduje karę od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

a na popych to sie juz nie chciało
Napisał: tomek dodano: 2015-06-30 06:03:41

Dla takiego już tylko wapno.
Napisał: kojak dodano: 2015-06-30 15:10:57

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.