Uwaga na kieszonkowców

aktualizacja: 2020-10-22 08:15:45     nr wiadomości: 43768     przeczytano: 3977     Ilość komentarzy komentarze: 1

Grajewscy kryminalni zatrzymali sprawcę kradzieży, do której doszło na Targowicy Miejskiej w Szczuczynie. Kieszonkowiec usiłował też wypłacić pieniądze z bankomatu za pomocą skradzionej karty bankowej. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Za te przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Na początku października bieżącego roku policjanci z Grajewa otrzymali informację o kradzieży na Targowicy Miejskiej w Szczuczynie. Jak ustalili funkcjonariusze, z torebki zgłaszającej zginął portfel wraz z kartami bankowymi i pieniędzmi. Sprawą od razu zajęli się grajewscy kryminalni. Pokrzywdzona natychmiast zablokowała skradzioną kartę bankową. Jak się później okazało, uniemożliwiło to złodziejowi wypłacenie z jej konta pieniędzy. Analiza zebranego materiału dowodowego pozwoliła ustalić wizerunek kieszonkowca. Już kilka dni po zgłoszeniu grajewscy kryminalni zatrzymali podejrzanego na Targowicy Miejskiej w Grajewie.

Okazał się nim 57-letni mieszkaniec Suwałk. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Za te przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. - KPP w Grajewie

Znow Zlodzieje z Suwałk ma topie.Uwaga to prawdziwi profesjonaliscì
Napisał: Pokrzywdzona dodano: 2020-10-23 09:57:35

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.