Uwaga na orzeszki z Lidla

aktualizacja: 2019-09-24 14:52:39     nr wiadomości: 40280     przeczytano: 6577     Ilość komentarzy komentarze: 3

W trosce o nasze zaufanie do standardów jakości i bezpieczeństwa produktów, Lidl wycofuje z rynku artykuł „Alesto; Orzeszki ziemne panierowane w pikantnym cieście o smaku paprykowym, 250 g”.

Produkt zostaje wycofany z uwagi na obecność niezadeklarowanego składnika alergennego - mąki pszennej. Klienci z nietolerancją glutenu nie powinni ich spożywać i zastosować się do komunikatu, dla pozostałych osób (bez nietolerancji glutenu) artykuł nie stwarza ryzyka.

Osoby posiadające wskazany produkt, mogą dokonać zwrotu w każdym sklepie Lidl bez konieczności okazywania paragonu. Wszystkie inne artykuły sprzedawane przez sieć, w tym pozostałe produkty z tej grupy, nie są objęte wycofaniem.

Lidl przeprasza wszystkich konsumentów, którzy kupili wskazany produkt, za zaistniałą sytuację i zapewnia, że grono specjalistów każdego dnia dba o bezpieczeństwo oferowanych artykułów.

 

Wlasnie pokazali jak dbaja o bezpieczenstwo sprzedawanych produktow.
Napisał: Olga dodano: 2019-09-24 18:29:49

No ale jak "w pikantnym cieście" to munki trzeba dodać ;)
Napisał: Juras dodano: 2019-09-24 22:12:15

Ja natomiast widzialem w "Gamie" imbir- pisalo - "kraj pochodzenia Polska " ??? Czy ktos wie w jakim regionie Polski rosnie imbir?- chetnie bym sie tam wybral , chocby po to ,zeby zobaczyc taka plantacje na wlasne oczy !
Napisał: Baba dodano: 2019-09-26 23:34:34

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.