WARMIA – SOKÓŁ Ostróda

W sobotę 23 kwietnia o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego piłkarze WARMII podejmą SOKOŁA Ostróda – zespół, który jak dotąd ma swoisty patent na naszą drużynę. WARMIA w dotychczasowych siedmiu III-ligowych meczach z SOKOŁEM poniosła… 7 porażek. Oto ich zapis:

SEZON 2012/2013

05.12.2013 WARMIA Grajewo – SOKÓŁ Ostróda 2:4

Bramki: Bartłomiej Wierzbicki 2’, Karol Kosiński 35’ – Marek Śnieżawski 5’ i 77’ (rzut karny), Igor Biedrzycki 53’, Bogdan Miłkowski 89’

20.04.2013 SOKÓŁ Ostróda – WARMIA Grajewo 2:0

Bramki: Paweł Podhorodecki 32’, Bogdan Miłkowski 79’

SEZON 2013/2014

02.10. 2013 SOKÓŁ Ostróda - WARMIA Grajewo 3:1

Bramki: Michał Osypiuk 39’(gol samobójczy), Piotr Głowacki 41’, Piotr Piceluk 53’ - Marcin Strzeliński 3’

04.05.2014 WARMIA Grajewo – SOKÓŁ Ostróda 0:2

Bramki: Wojciech Figurski 23’, Kamil Smyt 74’

SEZON 2014/2015

08.11.2014 WARMIA Grajewo – SOKÓŁ Ostróda 0:2

Bramki: Maciej Szostek 39’ (rzut karny), Piotr Piceluk 85’

29.05.2015 SOKÓŁ Ostróda - WARMIA Grajewo 6:0

Bramki: Jakub Błażewicz 19', Krystian Słowicki 51' , Paweł Podhorodecki 58', 86’, Michał Jankowski 67', Przemysław Płoszczuk 75'

SEZON 2015/2016

19.09.2015 SOKÓŁ Ostróda - WARMIA Grajewo 3:0

Bramki: Krystian Słowicki 38' , Jakub Błażewicz 90' + 2', Piotr Piceluk 90' + 3'

Razem: 7 meczów, 7 zwycięstw SOKOŁA i druzgocący bilans bramkowy 22-3 na korzyść ostródzian…

Rundę wiosenną SOKÓŁ rozpoczął od dwóch wyjazdowych porażek w Łomży i Ełku. Ale dwa ostatnie mecze ostródzianie wygrali – wyjazdowy mecz z silną CONCORDIĄ Elbląg 2:0 i w ostatniej kolejce u siebie z rezerwami JAGIELLONII 1:0 (gol Łukasza Gwiazdy w 90 minucie). W przerwie zimowej trenera Wojciecha Tarnowskiego zmienił były reprezentant Polski, znany z występów w LEGII Warszawa Tomasz Sokołowski.

Z całą pewnością SOKÓŁ jest zdecydowanym faworytem meczu i każda zdobycz punktowa naszego zespołu będzie dużym sukcesem. Zła passa porażek musi się skończyć. Nasz zespół w rundzie wiosennej gra w kratkę – po udanym meczu zdarza się nieudany. Optymistyczne jest jednak to, że w trzech meczach dotąd rozegranych wiosną w Grajewie jeszcze nie przegraliśmy. Warto podtrzymać ten wynik. W naszym zespole na pewno zabraknie w sobotę Łukasza Domurata, który musi pauzować za żółte kartki.

Serdecznie zapraszamy na ciekawie zapowiadający się mecz!