Warmia- Sparta (27 IV)

aktualizacja: 2019-04-24 09:09:20     nr wiadomości: 39055     przeczytano: 3282     Ilość komentarzy komentarze: 0

Po wysokiej wygranej 7:0 w wyjazdowym meczu w Bielsku Podlaskim piłkarze WARMII Grajewo kolejny, czwartoligowy mecz zagrają w Grajewie. W sobotę 27 IV o 16:00 na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego nasz zespół podejmie SPARTĘ Augustów. Jesienią augustowianie pokonali WARMIĘ 1:0. Obok PROMIENIA Mońki tylko SPARCIE udało się z nami w tym sezonie wygrać.

Wiosną SPARTA radzi sobie przeciętnie. W ostatniej kolejce augustowianie zremisowali z KS Śniadowo 2:2 i po rozegraniu 22 meczów zajmują 11 pozycję w tabeli z dorobkiem 27 punktów. W składzie SPARTY wciąż widnieją tak doświadczeni piłkarze jak Harasim, Sobolewski czy Chabasiński, który w sierpniu skończy… 48 lat!

Na dziś wygląda na to, że nasz zespół do sobotniego meczu przystąpi w pełnym składzie. Nikt nie musi pauzować za kartki. To będą trudne i intensywne dwa tygodnie dla naszych piłkarzy. Po meczu ze SPARTĄ w środę 1 maja zagramy w Szepietowie ze SPARTĄ 1951. W sobotę 4 maja w Grajewie podejmiemy PROMIEŃ Mońki, a 8 maja w środę w pucharowym półfinale ŁKS 1926 Łomża. Maraton piłkarski zakończymy w sobotę 11 maja meczem w Białymstoku z MOSP. Te dwa tygodnie mogą być kluczowe dla losów awansu do III ligi oraz udziału w finale Pucharu Polski na szczeblu woj. podlaskiego. Nasz zespół jest w niezłej formie – ostatnie 5 meczów (4 ligowe i 1 pucharowy)  to 5 zwycięstw z imponującym bilansem bramkowym 26-3! Warto więc odwiedzić w sobotę grajewski stadion i wspierać naszą drużynę.

Informujemy, że sobotni mecz będzie miał charakter imprezy masowej.

W związku z tym kibice będą musieli liczyć się ze zmianami i ograniczeniami, które zostaną wprowadzone dla zachowania bezpieczeństwa. W celu zakupu biletu na mecz należy podać imię, nazwisko i numer PESEL nabywcy. Przy wejściu na stadion sprawdzane będą dokumenty tożsamości. Posiadacze kart VIP wejdą na mecz za okazaniem kartyProsimy o wcześniejsze przybywanie na stadion w celu uniknięcia kolejek przy zakupie biletów. Wstęp na stadion będzie możliwy od godziny 15:00.

 

Janusz Szumowski

http://kswarmiagrajewo.org

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.