Warmia - Sokół ( 1:0)

10.05.2008 (sobota).  Stadion miejski w Grajewie, ul. Piłsudskiego

“WARMIA” Grajewo – “SOKÓŁ” Aleksandrów Łódzki

Wynik 1:0  (0 : 0)

Warmia Grajewo pokonała na własnym boisku zajmującego 4. lokatę w tabeli Sokoła Aleksandrów Łódzki 1:0. Gola na wagę 3 punktów zdobył dla gospodarzy w 53. minucie Sebastian Świerzbiński.

Zwycięstwo na wyżej notowanym przeciwnikiem pozwolił grajewianom umocnić się na 9 pozycji w tabeli I grupy III ligi. Od początku spotkania wszystko wskazywało na to, że gospodarze wywalczą komplet punktów. Po wyrównanych pierwszych minutach lekką przewagę wywalczyli piłkarze Warmii. Szans na objęcie prowadzenia nie wykorzystali kolejno Strzeliński oraz dwukrotnie Wierzbicki. Po upływie ponad połowy regulaminowego czasu gry w pierwszej połowie spotkanie wyrównało się. Oba zespoły miały szansę na zmianę rezultatu lecz do przerwy bramki nie padły. więcej na www.podlaskisport.pl

Ruch Chorzów pokonał 4:0 Jagiellonię Białystok w meczu 30. kolejki Orange Ekstraklasy. Wynik ten oznacza, że "Jaga" będzie musiała grać w barażach o utrzymanie w lidze. Chyba, że w niedzielę PZPN zmieni zasady gry...