wtorek, 19 marca 2024

• 25 komentarzy
  • 9264 wyświetleń

Warmia - Wissa 1:2

Nieznaczną porażką 1:2 zakończyli rundę jesienną piłkarze WARMII Grajewo. Nasz zespół zagrał słaby mecz i rywale, drużyna WISSY Szczuczyn, przeważali przez całe spotkanie. Zaczęło się dla WARMII pechowo, bo już w 13 minucie z kontuzją musiał opuścić boisko Marcin Arciszewski. W pierwszym kwadransie lepiej radzili sobie goście. WARMIA miała problem z dokładnością podań i wypracowaniem akcji. Ale pomimo tego, to grajewianie wyszli na prowadzenie – w 15 minucie Dawid Kondratowicz ograł niczym trampkarzy obrońców szczuczyńskiej drużyny i strzałem w róg pokonał Sztukowskiego. Po zdobyciu gola obraz gry nie uległ zmianie. Chaos w poczynaniach WARMII i przewaga WISSY, która jednak nie przekładała się na stuprocentowe okazje. Do czasu. W 34 minucie bezpańską piłkę przejął doświadczony Mariusz Łapiński, który przepięknym uderzeniem z około 30 metrów nie dał szans Święcińskiemu. Nasz bramkarz jeszcze przed przerwą opuścił boisko z kontuzją. Zastąpił go Łukasz Sobolewski.

Drugą połowę goście zaczęli okazją Tercjaka, który na nasze szczęście strzelił tuż obok bramki. W 54 minucie po faulu Kamila Randzio WISSA miała rzut wolny z lewej strony naszego pola karnego. Po dośrodkowaniu nasi obrońcy odbili piłkę, ale trafiła ona do niepilnowanego w polu karnym Pawła Wasiulewskiego, który pokonał Sobolewskiego i jak się okazało ustalił wynik meczu. W 80 minucie po jednej z nielicznych akcji w drugiej połowie WARMIA mogła wyrównać, ale Mikucki spóźnił się do świetnego podania Kondratowicza. Trzeba jednak uczciwie przyznać, że na remis nie zasłużyliśmy. Graliśmy zbyt słabo. Nasza ofensywa, w której aktywny Kondratowicz nie miał większego wsparcia (z powodu kontuzji nie grał w tym meczu Arkadiusz Bogdaniuk) zbyt rzadko stanowiła zagrożenie dla WISSY. Szkoda porażki, ale z całą pewnością po solidnym przepracowaniu przerwy zimowej zespół będzie wiosną znacznie lepszy. Kto jak kto, ale trener Zawadzki sprawdził się już doskonale w roli trenera przygotowującego zespół do wiosny. Przekonaliśmy się o tym wiosną 2019 roku.

11.11.2020 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – WISSA Szczuczyn 1:2 (1:1)

Bramki: 1:0 Dawid Kondratowicz 15′, 1:1 Mariusz Łapiński 34′, 1:2 Paweł Wasiulewski 54′

WARMIA: 12.Święciński (38′ 1.Sobolewski) –  5.Randzio (Kpt), 3.Tuzinowski, 18.Edison, 6.Stankiewicz – 15.Hołtyn (54′ 4.Mikucki), 17.Arciszewski (13′ 13.Chmielewski), 11.Śleszyński, 10.Popławski (65′ 19.Nowik), 8.Bińczak (65′ 16.Sypytkowski)  – 7.Kondratowicz

REZERWA: 1.Sobolewski – 2.Krupa, 9..Niebrzydowski, 19.Nowik, 13.Chmielewski, 16.Sypytkowski, 4.Mikucki

TRENER: Leszek Zawadzki

WISSA: 41.Sztukowski – 5.Kamienowski (Kpt), 8.Łupiński, 25.Wasiulewski, 6.Jóźwik, 9.Łapiński, 14.Korytkowski, 10.Tercjak, 17.Zambrowski, 7.Toczydłowski, 31.Dojlida (57′ 11.Buzun)

REZERWA:77.Jabłoński, 99.Tomar, 22.Twardowski, 11.Buzun, 20.Bargielski, 97.Krupiński, 16.Szaraniec

TRENER: Marcin Gałązka

Sędzia: Mateusz Skrzypko (Podlaski ZPN)
Żółte kartki: Bińczak, Edison, Randzio, Tuzinowski (WARMIA)

poniedziałek, 18 marca 2024

KS Ookami nie zwalnia tempa

Komentarze (25)

jak na warunki Warmii to Dawid Kondratowicz jest kozakiem , ale nawet on , osamotniony z przodu i bez wsparcia środka pola nie wygra meczu

Panie Szumowski skoro obrona Wissy to "niczym trampkarze" to jaki poziom gry prezentują piłkarze Warmii /poza Kondratowicem/, że przegrywają z kretesem.

Kondratowicz rozwinął się bo zarząd Warmii postawił na chłopaka z Prostek. Jego transfer to rewelacja. A bylo pełno krytyków. Zaraz klub będzie miał pociechę z Holtyna, Śleszynskiego i Chmielewskiego. Niech ci co tak wołają o wzmocnienia walną się w czoło. Przegrali ze zbieraniną ze Szczuczyna to trudno. Popracują w zimę z porządnym trenerem i wiosną będzie dobrze.

Wissa zdominował ten mecz,widać było jakość gości ze Szczuczyna.Moim zdaniem to główny kandydat do awansu!!!!Rosnie im piękny stadion wiec warto by im było pokazać się klasę wyżej.Jednak myśląc o grze wyżej już teraz powinni się rozglądać za potencjalnymi wzmocnieniami do zespołu!!!!!

Wychowankami to Lech Poznań może grać coś ugrywając,a Warmi to jeszcze sporo brakuje do zbieraniny ze Szczuczyna.A tak swoją droga to chyba macie jakieś kompleksy szczuczyńskiego skoro na każdym kroku przypominacie o tej zbieraninie!!!!Kazdy ma swój sposób ,ważne by był skuteczyyy!!!!Pozdrawiam serdecznie

Jak nie ma wyników to może trzeba pomyśleć o zmianie Pana Prezesa przy wyborach !

heeh Grajewo ma kompleks Szczuczyna , gosciu co ty piszesz? a tak na powaznie to zarzad niech sie ogarnie bo 16latkami wazacymi po 50 kg to sie nic tu nie ugra, jest jeden Dawid i Bogdaniuk kontuzjowany, reszta bez formy a mecz calkowita dominacja przeciwnikow

najlepiej komentować jak się nie mam totalnego pojęcia o szkoleniu i piłce nożnej... Zacznij od tego, że nasza Akademia pracuje już x czasu i co ? Póki co nie mamy nawet wyszkolonego piłkarza na poziom 4 LIGI ?! Z założenia ma być wyszkolenie mistrza... może pora wziąć się za porządne szkolenie a nie mydlenie ludziom oczu akademia i zbieranie kasy? Pan koordynator akademii, facet z przypadku kiedyś kopał trochę. Zero doświadczenia.. Szkolenie takie samo jak 10 lat temu.... Trener steruje zawodnikiem, przychodzi do poważniejszego grania to nie umie sam myśleć i być kreatywny. Tyle zmarnowanych dzieciaków..... obudzicie się i zobaczcie jak w większych klubach np. Jagiellonia jest to robione. Kształcić się i rozwijać a nie liczyć tylko kasę ze składek...... !1!!!

Tomasz Kwiatkowski ale ty chyba nie wiesz że najstarsi wychowankowie Akademii Warmii mają 17 lat? W tym wieku z Wisłą zagrało trzech Hołtyn, Śleszyński i Chmielewski. Bijesz pianę nie mając pojęcia o podstawowych sprawach.

W Szczuczynie bez rzadnych szkółek wypłynęło więcej zawodników na szersze wody niż w Grajewie .Gdzie tak szumnie mówią o wychowankach!!!!!A co do grania swoimi to trzeba to między bajki włożyć na poziomie 3 ligi!!!!!A graczy z woj podlaskiego i ościennych trzeba traktować jak swoich.Takie są realia,pozdrawiam wszystkich!!!!Tak krawiec kraken jak my materialu staje ,czy jakos tak to bylo!!!!Jeszcze raz pozdrawiammmmm

Zamiast się obrzucać błotem,zewrzeć szyki !!!!By tu w naszym rejonie (Grajewo,Szczuczyn)powstały dwa silne ośrodki-bo takich u nas jak na lekarstwo w porównaniu z innymi regionami!!!!Prosze spojrzeć na 3 ligę???Trzy ostatnie miejsca zajmują drużyny z Podlasia!!!!Wiec pomagajmy nie przeszkadzajmy!!!!!

Rodzic juniora, wlasnie sukces 17 latek zagral w IV lidze. A do ekstraklasy daleko. Dlaczego jak są tak super wyszkoleni nikt po nich sie nie zglasza żadna CLJ ?! Bo są slabi, a każdy uwaza się za gwiazdę bo zlapal kilka minut w IV lidze. Pora sie wybrać na jakiś kurs i być bardziej świadomym a nie dajecie sie doić z kasy... kpina

Tomasz Kwiatkowski, przykład z tego roku Adrian Dobrydnio do SMS Łódź właśnie CLJ. Bijesz pianę człowieku. Akademia robi kapitalną robotę. To nie Ajax Amsterdam. To Grajewo i określone warunki. Trzeba być niespełna rozumu albo małym zawistnym człowieczkiem żeby oczekiwać naszych w ekstraklasie po paru latach pracy szkółki. Skoro wiesz jak to zrobić zajmij się trenowaniem chłopaków albo zgłoś się do zarządzania klubem, to takie łatwe. Zarówno ja jak i moi znajomi jesteśmy bardzo zadowoleni z tego że nasze dzieci mają takich trenerów i zajęcia. Nie każdy będzie Lewandowskim. Gra w 4 lidze też może dawać przyjemność jeśli robi się to co się lubi.

Do Siwy : widzisz ze od Szczuczyna to ciagle lanie dostajecie ,a tacy dobrzy jesteście.Musicie się jeszcze długo uczyć!!!! A z grzeczności grajewskich brudów nie będę wyciągał/ chodź świerzbi mnie jezykkkk!!!!Niech każdy pilnuje co u siebie robi bo nikt święty nie jest!!!

Ale was grajusy boli że przegraliście. Tym bardziej że Wissa ma 4 razy mniej kasy na cztery drużyny, a w Grajewie dostajecie 4 razy więcej na samą drużynę seniorów. Pozdrawiamy

Nie ma ludzi niezastąpionych i w Grajewie i w Szczuczynie,chyba już czas coś zmienić w obu klubach...

Zobacz tabelę , kto jest na czele !

Przy obecnych władających Warmia nigdy nie podskoczymy wyżej IV ligi każdy to wie!

Takiej cenzury i faworyzowaniu zsl to po e-grajewo nikt się nie spodziewał. Masakra co wy z siebie robicie. Dlaczego usunęliście wszystkie wpisy /

Rodzic Juniora, co ty człowieku gadasz. Zajmuj się tym w czym się wyszkoliłeś. Bo o szkoleniu młodzieży nie masz pojęcia. Co to za gadanie, że poziom IV ligi szczyt ambicji... to jest SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO! Czujesz i rozumiesz różnicę. Tu nie ma zawiści tu są realia. Dla chcącego nic trudnego można wyszkolić zawodnik na poziom wyżej niż IV ligi. Mamy w naszym mieście bardzo dobrą infrastrukturą, tylko trochę jesteśmy w plecy z innymi rzeczami. Ważne, że jesteś zadowolony :) Pozdrawiam.