"Weekend z Da Grasso"

aktualizacja: 2009-10-09 19:28:03     nr wiadomości: 10375     przeczytano: 7946     Ilość komentarzy komentarze: 0

Piątek 23.10 godz. 19:30 Karaoke "śpiewać każdy może"

Sobota 24.10 godz. 19:00 DJ Blade

"Zawsze interesował się alternatywnymi dźwiękami (Prodigy, Nine Inch Nails). Po długim czasie poszukiwań pod koniec lat 90’ odnalazł się w muzyce elektronicznej. Na początku edukacji w szkole średniej, wraz z kolegą, zaczął organizować imprezy w Suwałkach (m.in. koncert zespołu hip-hopowego MOR WA w Snake’u). Najciekawsza z nich to „Techno Obsession” w pubie u Zwierzaka. Zamknięta biba na zaproszenia gdzie zagrali m.in. Pelcu, Sashka, Dtekk. Po wielu imprezach, łącząc pasję z kolegami, współzałożył agencję muzyczną - Audiosferę . Blade wraz z dwójką przyjaciół organizowali imprezy w Suwałkach (głównie w Snake’u), w Augustowie (Czerwona Cegła) oraz w Białymstoku (Audiofactory w Fabryce).

Jeszcze przed powstaniem Audiosfery, Sashka zaraził miłością do miksowania czarnych krążków. Kiedy tylko nadarzyła się okazja, próbował swoich sił korzystając ze sprzętu kolegów, po czym sam zaczął kupować>  winyle, miksując je już na swoim sprzęcie. Tak, unitra z paskowym napędem ? , drugi gramofon był już nowocześniejszy. Na początku miksował klasyczny house, w niedługim czasie do kolekcji zaczęły trafiać płyty techno oraz mocniejsze house’owe brzmienia- progressive. W takim zestawieniu zaczął grywać na swoich imprezach , a później także gościnnie. Podsumowując w Audiosferze spełniał się jako , na początku współorganizator, a później dodatkowo jako Dj. Po wielu sukcesach odszedł z Audiosfery i założył wspólnie z Parysem kolektyw DFC. Pod tym szyldem zorganizował i zagrał mnóstwo imprez w całej Polsce. Jego torba z płytami wypełniła się gatunkiem electro, a potem odnalazł to co najbardziej go kręci - Drum’n’bass w różnych odmianach: od lekkiego liquidu, przez jamajskie dźwięki, po cięższe, twarde odmiany. Grając DNB odlatuje za gramofonami. Na początku 2008 roku został zaproszony do kolektywu Vinyl Balet . Obecnie organizuje i gra imprezy pod banderolą DFC oraz VB (często we współpracy z Audiosferą – m.in. warehouse bizniz, electronic stylwester). Wierny 12” , 100% winyl."

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.