• 3 komentarzy
  • 9529 wyświetleń

Wicemistrz z Grajewa !

W sobotę 22 września br. w Gnieźnie odbył się XXX Ogólnopolski Bieg Lechitów i X Mistrzostwa Polski Lekarzy w Półmaratonie (21,1 km).
Wśród ok. 500 biegaczy startowało 4 maratończyków z KS „Maratonka” Grajewo. W kategorii M-30 (wiek powyżej 30 lat) 4 miejsce zajął Edward Terebun z  czasem 1:17,06. W tej kategorii wiekowej w Mistrzostwach Polski Lekarzy Wicemistrzem Polski został Waldemar Szycik z czasem 1:48,45.  Natomiast w kategorii M-40, 31 miejsce zajął Krzysztof Drężek z czasem 1:32,52, a 56 był Jarosław Dembiński z czasem 1:42,53.