Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 5392 wyświetleń

Wieści z Ełku

Komentarze (5)

Filmy z Ełku - obowiązkowe oglądanie dla włodarzy Grajewa. Patrzeć i uczyć się.

Oglądamy wspaniałe filmy z Ełku pokazujące zachodzące zmiany w tym dynamicznie rozwijającym się mieście. Niestety, Burmistrz Grajewa, od czasu do czasu, raczy nas filmami, gdzie otoczony doradcami snuje swoje smętne opowieści , z których nic nie wynika - gadające głowy.

Pomysł z upominkiem dla nowo urodzonych dzieci rewelacyjny :)

Jak widać na filmie, miastem można zarządzać sprawnie i z głową. Niestety pierwszą decyzją latarki było zniszczenie klombu w centrum miasta, bo było to dziełem byłego burmistrza. Panie Latarowski, ludzie widzą jak Pan zarządza miastem i może być Pan pewien, że to Pana jedyna i ostatnia kadencja. W następnych wyborach społeczność wybierze kogokolwiek byle nie Pana.

Dlaczego Ełcki Wirus Rozwoju nie zarazi włodzrzy Grajewa..dlaczego z dziecmi trzeba jeżdzic do parków Ełku, nad jezioro Ełckie gdzie piekne alejki gdzie fontanna, gdzie wzrok mozna nacieszyc...a Grajewo..normalnie wstyd..co miesiac gadajace głowy i smetne opowiesci..cóż to sie nie zrobi...i to od 30 lat...a moze i dluzej....

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.