Wieści z Klubu Seniora

aktualizacja: 2019-06-06 21:20:40     nr wiadomości: 39416     przeczytano: 3520     Ilość komentarzy komentarze: 1

5 czerwca br. teren za Klubem Seniora przy ul. Konstytucji 3 – go Maja 2B w Grajewie zamienił się w strefę zabaw i atrakcji. Pod hasłem "Miłość i szacunek w domu gości, gdy rodzice są w trzeźwości" zorganizowano Dzień Dziecka.

Konkursy przygotowane przez społeczność harcerską ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Grajewie, popisy recytatorsko - wokalne dzieci z oddziałów przedszkolnych tejże placówki, występy seniorów, dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy, foto lustro, gry i zabawy integracyjne, grill, wata cukrowa, słodkie upominki tego dnia czekały na przybyłych.

Dzień Dziecka, to najbardziej wyczekiwane przez najmłodszych święto oraz wspaniała okazja dla dorosłych, by mogli nieco zwolnić i znów spojrzeć na świat przez dziecięce okulary.

- Świętując swój Dzień Dziecka, nie oczekiwałam szczególnych prezentów. Moje marzenia były bardzo proste, cieszyłam się, że się o mnie pamięta, że dostałam coś słodkiego. Dzisiaj marzenia dzieci może nie są większe od tych moich, może ich oczekiwania są tylko większe – sięga pamięcią wstecz jedna z uczestniczek wydarzenia.

Patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta Grajewo oraz Miejska Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Grajewie.

e-Grajewo.pl

Najlepsza zabawa była z FOTOLUSTREM
Napisał: Imprezowicz dodano: 2019-06-06 22:04:09

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.