Wieści z Maratonki

Miniony weekend obfitował w zawody biegowe w naszym regionie.
Uczestniczyło w nich 16 zawodniczek i zawodników Maratonki Grajewo. W sobotę (25.04.09) w XXIX Biegu Bartów w Barcianach na dystansie 4km  wzięło udział ok 240 zawodników. Jarosław Czopek w swojej kategorii zajął 3 miejsce. Jarek reprezentował Maratonkę również następnego dnia w Łomży (10km) - nie stanął na podium ale w klasyfikacji Grand Prix jest trzeci.

W sobotę w IX Biegu im. Waldemara Kikolskiego w Łapach bardzo dobry wynik na dystansie 5km- 16.23 uzyskał Karol Krzyżanowski, zajmując 5 miejsce. Agnieszka Kędzierska była 8, Monika Kędzierska 10, Dorota Rutkowska 14. Bardzo silną obsadę miał bieg uliczny w Mońkach. Zwyciężył Michał Smalec (Ełk). Karol Krzyżanowski był 6. Sławek Cimoch, Janusz Krause, Krzysztof Drężek, Marek Dąbrowski zajęli odpowiednio 10,11.12 i 15 miejsca. Nasze dziewczyny -Agnieszka Kędzierska, Basia Stankiewicz, Monika Kędzierska, Dorota Rutkowska i Bożena Cimoch uplasowały się kolejno na 8,9,10,11 i13 miejscu.

3 maja Maratonka uczci udziałem w Biegu Konstytucji w Warszawie.
Zapraszamy również do czynnego udziału w XI Biegu Wilka. Liczy się Twój udział, nie wynik  - zaprasza Waldemar Szycik