Wieści z SP 4

aktualizacja: 2017-03-24 13:04:19     nr wiadomości: 31271     przeczytano: 3986     Ilość komentarzy komentarze: 0

PIERWSZOKLASIŚCI W BIBLIOTECE SZKOLNEJ 


Do grona czytelników biblioteki szkolnej dołączyli najmłodsi uczniowie z czterech klas pierwszych. Na wstępie każdego ze spotkań w poszczególnych klasach uczniowie wysłuchali wiersza pt. „Książka czeka” Hanny Łochockiej, który wszystkim bardzo się spodobał. Po krótkim wprowadzeniu i zapoznaniu z regułami obowiązującymi czytelników, uczniowie odgadywali zagadki z tytułami popularnych bajek, baśni i wierszyków. Ważnym punktem spotkania było złożenie przez pierwszoklasistów przyrzeczenia: 
My uczniowie pierwszej klasy uroczyście przyrzekamy,
że będziemy książki kochać, krzywdy zrobić im nie damy.
I wskazówek i rad książek będziemy słuchać z uwagą,
obowiązki czytelnika traktować z wielką powagą.


Spośród bogatej oferty książek uczniowie samodzielnie wybierali te, które im się najbardziej podobały. Było to radosne spotkanie dla wszystkich uczniów. To dla nich ważne miejsce i ważne chwile, oby towarzyszyły im jak najdłużej.Spotkania przeprowadziła pani Ewa Czaplicka.

KOLOROWO I RADOŚNIE POWITALIŚMY WIOSNĘ... 
Tego dnia przebrane dzieci prowadziły lekcje. Dodatkowo wychowawczyni z klasą III f poprowadziła Zumbę dla klas IV, V i VI. 
Organizatorem obchodów Pierwszego Dnia Wiosny był Samorząd Uczniowski wraz z Opiekunami.

fot.SP4 Grajewo

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.