piątek, 29 marca 2024

Wieści z GK Karate Kyokushin

27 listopada 2010 r. w hali sportowej OSIR w Legnicy odbył się VII Puchar Polski Młodzików i Juniorów Młodszych Karate Kyokushin. Podczas zawodów zaistnieli grajewianie.

W rywalizacji uczestniczyło 220 zawodników z 53 klubów z Polski. Organizatorem zawodów był Legnicki Klub Kyokushin Karate. Sędzią głównym był shihan Andrzej Drewniak.

Reprezentanci Grajewskiego Klubu Karate Kyokushin Patryk Nowak i Bartłomiej Mazurek zdobyli I miejsce w  kategorii Walki Reżyserowane. Pokonali Oni aktualnych mistrzów Polski z Suwałk. Należy dodać, że Bartłomiej Mazurek wywalczył też III miejsce w kumite, w kat. wagowej do 65 kg, w której brało udział 16 zawodników.