Wieści z bibliotek

aktualizacja: 2019-11-14 15:53:04     nr wiadomości: 40730     przeczytano: 2874     Ilość komentarzy komentarze: 0
  • Zapraszamy do biblioteki po kolejną turę nowości książkowych, zakupionych z dotacji z budżetu powiatu grajewskiego.

Wśród nabytych publikacji znajdą Państwo kontynuacje powieści, serii i sag rodzinnych, najnowsze kryminały i thrillery oraz literaturę obyczajową, a także bestsellery rynku wydawniczego. Książki będą dostępne w Wypożyczalni dla Dorosłych MBP w Grajewie.

 

  • JARMARK BOŻONARODZENIOWY

Zapraszamy chętnych artystów, rękodzielników, rzemieślników, wytwórców produktów regionalnych,  przedsiębiorców oraz  stowarzyszenia do udziału w Jarmarku Bożonarodzeniowym organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Grajewie i Nadbiebrzańskie Stowarzyszenie Twórców Kultury. Jarmark odbędzie się w sobotę 7 grudnia 2019, będzie  miał charakter wystawienniczo-handlowy oraz  promujący produkty regionalne. 

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w jarmarku prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 86 272-36-28 lub mailowy: wypozyczalnia@biblioteka.grajewo.pl.

Udział jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona. Zgłoszenia przyjmujemy do 30.11.2019 r.

 

  • Biblioteka Publiczna w Rajgrodzie wśród laureatów wojewódzkiego konkursu „Biblioteka miejscem innowacji”.

06 listopada 2019r. w Książnicy Podlaskiej im. Ł. Górnickiego w Białymstoku odbyła się X Konferencja Bibliotek Publicznych Województwa Podlaskiego. Uroczystość rozpoczęła się podsumowaniem konkursu ph. „Biblioteka miejscem innowacji”  skierowanego do bibliotek z województwa podlaskiego.

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.