Wieści z biblioteki

aktualizacja: 2017-03-09 16:59:53     nr wiadomości: 31099     przeczytano: 3283     Ilość komentarzy komentarze: 0

Dzień Kobiet w bibliotece

     W środę Grajewska Biblioteka Publiczna tętniła kobiecością. A to za sprawą zorganizowanego w bibliotece Dnia Kobiet. Naszym gościem była Ewa Szwedo dietetyczka, która poprowadziła wykład o roli krzemu w organizmie człowieka. Panie dowiedziały się jaki wpływ na nasze samopoczucie ma brak tego pierwiastka, a także co spożywać, aby unormować deficyt i z czym łączyć krzem, aby lepiej był przyswajalny w naszym organizmie. Wśród uczestników spotkania wylosowano osoby, które za darmo, zostały zbadane analizatorem kwantowym, wskazującym niedobór lub nadmiar witamin, minerałów, hormonów, aminokwasów itp.
Kolejną atrakcją w tym dniu, przygotowaną dla pań przez bibliotekę, było spotkanie autorskie z Anetą Zamojską, połączone z promocją jej debiutanckiej książki „Sekundy do szczęścia”. Główną bohaterką powieści jest 40-letnia Katarzyna. Poznajemy jej alternatywne życie w tym samym momencie w trzech wariantach jako żonę gitarzysty, polityka i ekonomisty. Książka ta, jak sama autorka mówi, jest o przeznaczeniu i trudnych decyzjach jakie musimy podejmować. I czasem zdaje się nam, że wybraliśmy najgorszy wariat choć w cale tak nie jest. Autorka jest również trenerem rozwoju osobistego, Mistrzem Praktyk NLP i dziennikarką, dlatego opowieść o książce połączyła z krótkim wykładem na temat psychologii osiągania celów. W ciekawy i dostępny sposób mówiła o drodze do osobistego sukcesu. Ciepła atmosfera spotkania bez wątpienia naładowała akumulatory wszystkich pań.
Dziękujemy pani Ewie Szwedo i pani Anecie Zamojskiej za to, że gościły w naszej bibliotece.

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.