Wieści z ZS nr 2

aktualizacja: 2018-12-05 20:05:27     nr wiadomości: 37923     przeczytano: 1980     Ilość komentarzy komentarze: 0

Dnia 29.11.2018 r. (czwartek) w Zespole Szkół Elektrycznych w Białymstoku odbyła się XI Edycja międzyszkolnego konkursu z języka angielskiego dla techników „IT in English – Technologia informacyjna w języku angielskim”.

72 uczestników z 9 techników z województwa podlaskiego wykazało się ogromną wiedzą z zakresu języka angielskiego w branży informatycznej, rozwiązując zadania testowe i otwarte. Ponadto po części konkursowej uczestnicy wysłuchali prelekcji dr inż. Tomasza Grzesia  z Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej pt. „Jak zrobić własny mikroprocesor? Współczesne układy FPGA” oraz mieli okazję zapoznać się z nowinkami technologicznymi Laboratorium Politechniki Białostockiej i Koła Robotyki ZSE.

W konkursie wzięło udział 7 uczniów z Zespołu Szkół Nr 2 w Grajewie w składzie: Konrad Żuk, Łukasz Hodun, Michał Wielgat, Łukasz Fabrycki, Przemysław Obrycki, Kamil Młynarczyk i Adrian Sikorski.

Wśród laureatów znalazł się Konrad Żuk, który zdobył trzecie miejsce.

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.