Windą do GCK

aktualizacja: 2017-08-31 10:12:07     nr wiadomości: 32826     przeczytano: 4267     Ilość komentarzy komentarze: 0

Długo wyczekiwana inwestycja ruszyła. Od kilku dni trwają prace związane z rozbudową Grajewskiego Centrum Kultury o windę zewnętrzną. Zgodnie z założeniami realizacja inwestycji polega na wykonaniu zewnętrznego szybu windowego wraz z montażem windy i wszelkimi niezbędnymi pracami wstępnymi i wykończeniowymi oraz przebudową zewnętrznej instalacji kanalizacji sanitarnej na terenie działki położonej przy ul. Wojska Polskiego 20.

Zadanie za kwotę 369 tys. zł brutto wykonuje przedsiębiorca z gm. Ostrów Mazowiecka. Inwestycję w kwocie 130 tys. dofinansowuje  Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Zakończenie prac planowane jest w połowie grudnia br. 

W Grajewie wciąż są miejsca niedostępne lub trudno dostępne dla osób starszych, niepełnosprawnych fizycznie czy rodziców z dziećmi w wózkach. Realizowane przedsięwzięcie pozwoli na modernizację układu komunikacyjnego budynku, będzie też wielkim ułatwieniem w dotarciu tych osób np. na salę kinowo – widowiskową i skorzystania z oferty przygotowanej przez placówkę. 

e-Grajewo.pl

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.