Wiosna w SP1

aktualizacja: 2017-03-21 22:56:23     nr wiadomości: 31232     przeczytano: 4447     Ilość komentarzy komentarze: 0

Pierwszy dzień wiosny tradycyjnie obchodzony był przez uczniów i nauczycieli ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Grajewie. Jako pierwsza odbyła się prezentacja Miss i Mistera wiosny, w której brali udział uczniowie z klas 4-6. Następnie odbył się konkurs „Mam Talent”, podczas którego chętne osoby prezentowali swoje nadzwyczajne umiejętności w różnych dziedzinach, od gimnastyki po błyskawiczne układanie kostki rubika. Kolejnym punktem był konkurs wiedzy o naszej szkole. Najwięcej emocji wzbudziła część, w której uczniowie musieli odgadnąć po zdjęciu z dzieciństwa, który nauczyciel jest na fotografii.


Po krótkiej przerwie uczniów podzielono na grupy. Jedni przygotowywali sałatki i smakołyki wiosenne na zajęciach kulinarnych, inni brali udział w zajęciach artystycznych wykonując prace przedstawiające nadejście długo oczekiwanej wiosny, kolejna grupa w tym czasie grała w tenisa stołowego.
Punktem kulminacyjnym tego dnia był mecz piłki nożnej rozegrany na szkolnym boisku uczniowie kontra nauczyciele, zakończony zwycięstwem nauczycieli 5:1.
Dzieci z grupy przedszkolnej również witały wiosnę wspólnie z paniami wykonując piękny plakat. 
Natomiast uczniowie z klas 1-3 wybrali się w teren w poszukiwaniu wiosny oraz w celu utopienia tradycyjnej Marzanny.
Nietrudno zaobserwować, że wiosna przyszła do nas w tym roku stosunkowo szybko, więc uczniowie nie mieli problemów z odszukaniem się jej oznak.

fot.Samorząd Uczniowski SP1

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.