Wissa- Rudnia Zabłudów

Szczuczyn dn. 02-04-2005r.

Mlekpol Bank Spółdzielczy "Wissa"- Rudnia Zabłudów
Wynik 3:0

W inauguracyjnym spotkaniu V ligii szczuczyńska wisssa pokonała na własnym boisku Rudnię Zabłudów 3-0. Początek spotkania nie wskazywał na tak łatwe zwycięstwo gospodarzy. Już na początku meczu goście stworzyli dwie groźne sytuacje, które o mały włos nie skończyły się bramkami. Jednak z upływem czasu Wissa opanowała sytuację na boisku i tuż przed przerwą wyszła na zasłużone prowadzenie. Po składnej akcji całego zespołu pięknym strzałem głową popisał się Arkadiusz Piwko, jednak piłka po jego strzale trafiła w poprzeczkę. Na szczęście tam gdzie powinien znalazł się Włodkowski, który dokonał formalności, strzelając obok bezradnie interweniującego bramkarza. Zaraz na początku drugiej połowy wynik meczu na 2-0 podwyższył rozgrywający znakomite spotkanie Arkadiusz Piwko. Mimo ambitnej postawy gości to drużyna gospodarzy w doliczonym czasie gry strzeliła trzecią bramkę. Jej autorem był wprowadzony po przerwie Wojciech Łapiński. Wissa Szczuczyn - Rudnia Zabłudów 3-0 (1-0) ryto.richi