"Witaminy" w woreczkach

aktualizacja: 2021-01-11 11:07:09     nr wiadomości: 44525     przeczytano: 2770     Ilość komentarzy komentarze: 2

Policjanci zatrzymali 27-latka, który miały przy sobie narkotyki: marihuanę i amfetaminę. Mężczyzna chciał uniknąć odpowiedzialności i wmawiał policjantom, że to witaminy a nie narkotyki. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W nocy z 10 na 11 stycznia br. policjanci podczas patrolowania centrum Ełku zauważyli przy jednej z klatek schodowych pobudzonego mężczyznę. Bez wątpienia dążył do uniknięcia spotkania z policjantami, co wzbudziło ich podejrzenia, że może mieć coś na sumieniu.

Rzeczywiście, podczas kontroli osobistej policjanci ujawnili w jego odzieży worek foliowy z suszem roślinnym, a drugi z białym proszkiem. 27-latek próbował przekonać policjantów, że to zdrowe witaminy. Badanie testerem wykazało jednak, że zabezpieczone substancje to marihuana i amfetamina. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających.

Zgodnie z ustawą grozi za to kara do 3 lat pozbawienia wolności. Trwają czynności w tej sprawie. (za: KPP w Ełku)

 

Ale marihuana nie jest narkotykiem
Napisał: Mysza dodano: 2021-01-11 23:08:22

Jeśli marihuana to narkotyk to czym jest wódka? Bo zdecydowanie te przedstawiane jako te złe jest mniej szkodliwe niż te legalne świństwo.
Napisał: Tomek dodano: 2021-01-12 14:58:08

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.