Włamywacz objęty dozorem

aktualizacja: 2020-06-01 10:14:52     nr wiadomości: 42500     przeczytano: 2804     Ilość komentarzy komentarze: 1

Policjanci ustalili i zatrzymali 40-letniego mieszkańca Ełku, który włamał się do kilku piwnic w mieście. Mężczyzna kradł różne rzeczy: alkohol, gadżety reklamowe czy kurtkę przeciwdeszczową. Ukradł także rower z klatki schodowej. Został objęty dozorem policyjnym. Działał w warunkach recydywy, dlatego grozi mu kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

Pracując nad okolicznościami włamań do piwnic na terenie Ełku, policjanci w wyniku skutecznych ustaleń i działań zatrzymali 40-latka. Mężczyzna pozrywał kłódki w kilku piwnicach, poszukując w nich rzeczy, które mógłby ukraść. Jego łupem padł m.in. alkohol przechowywany tam przez właścicieli, a także gadżety reklamowe, scyzoryki, a nawet kurtka przeciwdeszczowa. Do kilku piwnic usiłował się włamać, lecz nie zdołał pokonać zabezpieczeń. Policjanci ustalili także, że mężczyzna z klatki jednego z bloków ukradł rower. Do tej pory straty oszacowane zostały na ponad 3000 złotych.

40-letni ełczanin usłyszał zarzuty i teraz odpowie za dokonanie i usiłowanie kradzieży z włamaniem. Okazało się, że był on już wcześniej karany za przestępstwa podobne, dlatego odpowie w warunkach tzw. recydwy. Może mu grozić kara pozbawienia wolności nawet do lat 15.

Mężczyzna został objęty dozorem policyjnym. - informuje KPP Ełk

 

obciąć rękę i puścić luzem
Napisał: miras dodano: 2020-06-02 07:46:52

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.